Düğün

Bir Düğünde Asla Giymemen Gereken 5 Şey

By  | 

Evimizde bazı alanlar resmi olan davet ve düğün gibi, tarih kartları ile doldu bile. 2017 ilkbahar yaz sezonunda büyük düğün sezonu açılıyor. Bu, yıl boyunca istiflenmiş bir programınız olduğu anlamına geliyor, bu nedenle düğün kıyafetlerinizi buna göre planlayın. Yani, bu beş düğün kıyafeti günahlarından kaçının.

1. BEYAZ BIR ELBISE

Fildişi görünen – ve gelini erken mezara götüren bir kadın var demektir. En azından, kumaşlarınızı açık renklerde veya allık rengi  tutun ve mezuniyet veya bahçe partisi için o beyaz dantel elbisenizi saklayın.

2. BIR ÇIFT YEPYENI STILETTO

Biliyoruz ki, gerçekten yeni bir stilleto giyinmek harika bir şans. Ama unutmayın: düğün günü masadan masaya yürüyüşleriniz ve gece yarısına kadar danslarınız olacak. Henüz topukları kırmadıysanız, sorun arıyorsunuz demektir. Bunları önceden giydiğinizden veya başlangıçtan daha mantıklı bir çift seçtiğinizden emin olun.

3. ÇOK AÇIK DEKOLTESİ OLAN HERHANGI BIR ŞEY

Bir şeyin aynanın karşısında düzgün durduğunu düşünseniz bile, bir sandalye (ve merdiven) kontrolü yaptığınızdan emin olun. Düğünler, diğer konukların vücut hattınız hakkında dedikodu kurması için değil, bir destek zamanıdır.

4. UYGUN OLMAYAN BİR ELBİSE

İlk defa şık ve küçük kokteyl elbisesine sahip olabilirsiniz, ancak kıyafet kodu isteğe bağlı olarak karalara bağlanabilir. Ve bu durumda, uzun elbiselerle daha iyi durumda olursunuz (böylece kötü giyimli hissetme şansınız yoktur).

5.BİLEKLİKLER / TAKILAR

Sade takılar seçin. Yüksek etkili bileklikler ve spor takılar kullanmayın. Bunun  yerine sade ve şık küpeler takın.

PANTOLON SEÇİMİNDE NE YAPMALI ?

Evet! Bir düğünde pantolonlar giyilebilir. Aslında, özel bir tulum ve klasik bir takı sizi bu düğünde en şık yapacak.

Bir önceki yazımız olan 2017 Bahar Modası Denim Gömlek Kombinleri başlıklı makalemizde 2016, 2017 bahar modası ve 2017 yaz modası hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir