Güzelkız.com

Benzersiz Düğün Hediyeleri – Herkesi Şaşırtın!


Benzersiz Düğün Hediyeleri – Herkesi Şaşırtın!

Benzersiz Düğün Hediyeleri; Düğünlerin vazgeçilmezi haline gelen düğün hediyeleri son zamanlarda oldukça farklılaşmaya başladı. Daha çok misafirleri şaşırtmak, daha kullanışlı ve anlamlı hediyeler vermek için oluşturulan hediyeler hem misafirleri hem de düğün sahiplerini mutlu ediyor. Hediyelerin anlamları farklılaştıkça daha çok beğenilebileceğini unutmamak da gerekiyor. Eğer sizler de bu mutlu gününüzde misafirlerinize farklı bir şeyler sunma niyetindeyseniz işte sizinle paylaşacaklarımız;

Mumluk Hediyesi

“Nasıl yani benzersiz düğün hediyesi için mumluk mu öneriyorsunuz” dediğinizi duyar gibiyiz. Evet kesinlikle önerimiz bu yöndedir. Hoş kokulu ve şık görünümlü bir mumluk misafirlerinize oldukça uygun bir hediye olabilir. Üzerinde isimlerinizi ayrı bir kağıtla birlikte verirseniz istedikleri gibi kullanabilirler ve sizi de her kullandıklarında anarlar. Özellikle mistik kokuların tercih edilmesi de mumun daha sık kullanımına sebep olabilir. Bakış açısının da farklı olması konuklarınızı memnun edecektir bu konuda emin olabilirsiniz.

El Yapımı Sabun Hediyesi

Sabun gerçekten de hazırlanış ve sunuş şekliyle hem benzersiz olabilir hem de çok güzel bir hediye olarak saklanabilme özelliğine sahiptir. Güzel kokulu sabunları kıyafetlerimizin arasında saklamak eskiden gelen bir gelenek. Geleneklere biraz farklılık katarak çeşitli kokularda çeşitli renklerde sabunları ister alarak ister kendiniz yaparak misafirlerinize sunabilirsiniz. Hem kullanışlı hem de güzel görünümlü bir hediye elde edebileceğiniz gibi misafirlerinizi farklılığınızla şaşırtabilirsiniz. Eğer kendiniz yapmak istiyorsanız üzerine el yapımı mührü basarak hediyenizi daha orijinal bir hale getirebilirsiniz.

Dudak Koruyucu Krem (Lip Balm) Hediyesi

Özellikle son zamanlarda trend olan dudak koruyucu kremleri benzersiz birer düğün hediyesine dönüşmeye başladı. Kadın misafirlerin bayılacağı harika dudak kremlerinin yanında erkek misafirler için de bir hediye düşünmelisiniz. Yanına ne koyarsanız koyun harika olacak bu hediyeyi ister bir tıraş kolonyası ile ya da bir cep mendili ile sunabilirsiniz. Tüm hediyeler gibi bu hediyeyi de daha da benzersiz kılmak için paketleme kısmında çok farklı ve konseptinize uygun tasarımlar seçmenizde fayda var. Hediyenizi aldıktan sonra konuklarınızdan çok güzel dönüş alacağınıza emin olabilirsiniz.

Şal Hediyesi

Açık hava ve bahçe düğünlerinde harika bir hediye olan şallar hem paketlemesiyle hem de sunumuyla konuklarınızı çok mutlu edecektir. Serinlemeye başlayan havalarda özellikle ihtiyaç duyulan şalları gördüğünde misafirleriniz çok şaşıracaklar. Eğer konuklarınızın bu benzersiz hediyeye sahip olmasını istiyorsanız rüstik şekillerde paketleyip eğlencenizde onlarla paylaşabilirsiniz.

Let Love Grow Tohumları

Doğal yaşama daha fazla dönmeye çalıştığımız günlerde bu benzersiz hediyeyle ne kadar doğa düşkünü olduğunuzu misafirlerinize gösterebilirsiniz. Özellikle saksıda yetilebilecek bitkilerin tohumlarını hediye olarak Kraft kağıtta vermeniz herkesi memnun edecek bir seçenektir. Hem çok farklı hem de anlamlı hediyenizi aldıktan sonra misafirlerinizin de hemen ekeceğine emin olabilirsiniz.

Bağış Yapmak

Doğadan bahsetmişken, bir benzersiz düğün hediyesinden daha bahsetmek isteriz; misafirlerinizin adına bağış. Bu hediye aslında tamamen gönüllü vakıflara yardım amacıyla yapılan ve bunun sebebi olarak da konuklarınızı gösterdiğiniz anlamlı bir hediyedir. Onların adına ister fidan diktirebilirsiniz isterseniz de çocuklara yardımda bulunabilirsiniz. Ne tür bir vakfa bağış yapacağınız sizin elinizde. Karşılığında her bir konuğa sayelerinde bağış yapıldığına dair de bir teşekkür kartı alabiliyorsunuz. Konuklarınızın kalplerine biraz fazla dokunma isterseniz böyle bir hediyeyi düşünmenizde yarar olacaktır.

Daha farklı tarzlar benzersiz hediyeler de düşünebilirsiniz. Ancak hem dağıtım hem de oluşturması kolay hediyeler olarak sizlere hoşumuza gidenleri sunduk. Önemli olan günün anlam ve önemi, hediye seçimi inanın ne olursa olsun misafirlerinizi mutlu edecektir..

Şimdiden tüm evleneceklere mutluluklar dileriz..

Bir önceki yazımız olan Daha Küçük Bir Düğün? Evet Mümkün! başlıklı makalemizde küçük bir düğün eğlencesi nasıl olmalı, küçük düğün yemeği ve minimal düğün hakkında bilgiler verilmektedir.Benzersiz Düğün Hediyeleri – Herkesi Şaşırtın! YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Tuğçe dedi ki:

    Şal hediye fikrini kullanmayı düşünüyorum. Ama acaba toplu olarak alınacak yerler hakkında bilginiz var mı?

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.