Güzelkız.com

Bayan Gömlek Modelleri


Bayan Gömlek Modelleri

Fabrika: Yine iş hayatında bulunan bayanların yakından tanıdığı Fabrika, kendine has duruşuyla bayan gömlekleri sunuyor.

Levi’s: Levi’s bayan gömlekler, daha çok gençler ve kendini genç hissedenler için tasarlanıyor. Levi’s markası, kendine has duruşu olan özgürlükçü modeliyle son derece rahat, kaliteli ve kullanışlı gömlekleri bayanların beğenisine sunuyor.

Mavi: Mavi, bayanlar için çoğunlukla spor tarzda gömlekler üretiyor.

US Polo: Bayan gömlek markaları arasında en popüler markalardan biri olan US Polo, hem günlük hayatın ihtiyacını karşılayan gömlekler, hem de davetler ve buluşmalar için çizgili klasik tarzda gömlekler üretiyor.

Bayan Gömlekleri

Bayanların gardırobunun en önde gelen giyim ürünlerinde olan gömleklerin, günlük hayatımızdaki yeri tartışılmaz bir öneme sahip. İnsanların ikili ilişkilerinde, iş ilişkilerinde karşı tarafa güven vermek ve baskınlık kurabilmenin en önemli detayı olan giyim tarzı, bayanlar için gömleklerle birlikte daha baskın bir hal alıyor.

Her giyim markasının artık bayan gömlekleri konusunda oldukça fazla sayıda ürünü bulunuyor. Bayan gömlekleri model olarak, tasarım olarak ve daha birçok detayıyla erkek gömleklerinin önüne geçmiş durumda.

Hâkim Yaka Bayan Gömlekleri: Resmi görünüşü kadar sportif bir tarza sahip olan bayanların tercih etmesi gereken bir gömlek modelidir. Hâkim yakalı gömleklerin bayanlara katacağı kusursuz detaylar hiç şüphesizdir. Özellikle uzun boyunlu bayanların sıklıkla tercih ettiği hâkim yakalar, altına açık ve koyu renk pantolonlarla son derece zarif ve estetik bir görüntü sağlamaktadır.

Lazerli Bayan Gömlekleri: Omuzlardan başlayarak kollara inen ve bu detayı göğüs hizasıyla birleşik bir şekilde tasarlanmış dilim dilim kesiklere sahip bayan gömlek modeli olan lazerli gömlekler, özellikle yaz aylarının vazgeçilmez bir alternatifi. Rahat oluşu ve asil duruşlarıyla bayanların güzelliğine güzellik katan lazerli gömlekler, güneş gözlüğü ve bele kadar uzanan bir siyah pantolonla oldukça şık bir görüntü sağlamaktadır.

Kot Bayan Gömlekleri: Sportifliğin ve dinamizmin göstergesi olan kot gömlekler, havaların ısınışıyla birlikte daha fazla ön plana çıkıyor. Renkleri ve taşlı tasarımlarıyla çok sayıda farklı alternatife sahip kot gömleklerle, oldukça güzel ve farklı kombinler ortaya çıkıyor.

BAYAN KOT GÖMLEK MODELLERİ

Yılın her döneminde, bayanlar tarafından hem rahatlık hem de şıklık açısından sıklıkla tercih edilen bayan kot gömlek modelleri; özellikle baharın başlaması ve hava sıcaklarının artmasıyla birlikte yükselen bir rağbete sahip. Tarz olmaya giden yolun başlangıcında; her üründen önde gelen kot gömlekler, sokak stilini bayanlarla sentezleyerek ortaya muhteşem kombinler çıkartabiliyor.

Bahar ve yaz aylarında genellikle daha açık renk modellerinin tercih edilmesi önerilen kot gömlekler, her markada farklı özellikleriyle dikkat çekiyor. Rahat ve ferah hissettiren kot gömlekler, elbette bayanlar için değişilmez bir moda ürünü. Bayanların kot gömlekle birlikte en çok tercih ettiği kombin şekli ise, mini kot etekler ve yırtmaçlı siyah renkli kot etekler. Sokak modasının öncülüğünü yapan kot gömlekler, bayanların yolda yürürken tüm dikkatleri üzerine toplamasına olanak sağlıyor. İsteyen bayanlar için asi bir görünüm sağlayan kot gömlekler, aynı zamanda isteyen bayanlar için elit bir görünümün kapısını açıyor. Kot gömleklerle birlikte yapılan kombin ne olursa olsun, bayanlar için kombini tamamlayacak ürünlerden biri de hiç şüphesiz çanta oluyor. Kot gömleklerle birlikte yaz aylarının en çok tercih edilen çanta rengi ise genellikle krem rengi çantalar oluyor.

Bayan kot gömleklerin fiyatları ise markadan markaya ve markaların modellerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Genellikle çok fazla bir bütçe gerektirmeyen bayan kot gömlek modelleri, uygun fiyatlarla tarz yaratmanın başlıca ürünlerinden biri olarak ön plana çıkıyor.

Bir önceki yazımız olan 2019 Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde 2019 Gömlek Modelleri, Abbate Gömlek Modelleri ve Abiye Gömlek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.Bayan Gömlek Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.