Güzelkız.com

Balık sırtı örgülü saç modelleri 2017


Balık sırtı örgülü saç modelleri 2017

Balık sırtı örgülü saç modelleri ile topuzlar, atkuyruğu, yan örgü ve ters örgü gibi bir çok farklı stil yapabilirsiniz

Balıksırtı örgüler karmaşık ve zengin bir görünüm sağlamasına rağmen, balıksırtı örgü yapmak oldukça kolaydır. Her zaman bir balıksırtı örgü stili ve hatta saç şekillendirme için sabah yeterli zaman bulabilirsiniz . Eğer daha yaratıcı ve özel bir balıksırtı örgü görünümü istiyorsanız, her zaman balık sırtı örgünüzü özgür saç kesiminiz ile birleştirebilirsiniz. Bu şekilde her zaman saç örgünüz ile taze ve seçkin bir görünüme sahip olabilirsiniz. Şimdi sizler için hazırladığımız kısa veya uzun saçlarınızda balıksırtı örgü uygulamalarına göz atarak ilham alabilirsiniz.

balık sırtı örgü ile şık stiller 2017 18

balık sırtı örgü ile şık stiller 2017 18

Balıksırtı Örgülü Saç Modelleri ve Öğreticiler

İlk olarak, sıradan bir balık kuyruğu örgüsünün nasıl oluşturulacağını açıklayarak başlayalım. saçınızı iki bölüme ayırın. Sonra birinci bölümünde saçın dış kısmından küçük bir bölüm alın ve ikinci bölüme geçin. saç bölümünün diğer tarafında da aynı işlemi tekrarlayın. Balıksırtı görünümünün belirgin olması için sadece mümkün olduğunca küçük saç bölümleri almak olduğunu unutmayın. Uzun saçlarınızda balıksırtı örgü uygulaması yapacaksanız çarpıcı sonuçlar elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

balık sırtı örgülü saç modelleri resimli anlatım 2017

balık sırtı örgülü saç modelleri resimli anlatım 2017

Balıksırtı saç bandı örgü eğitimi

Bu tarz uzun veya orta uzunluktaki saçlar için ideal ve şık görünümler sağlamanıza yardımcı olacaktır. öncelikle saçın her tarafından eşit küçüklükte saç tellerini ayırmak gerekir. saçınızın yan kısmından başlamak bu örgü saç modelleri için en uygun olanıdır. balıksırtı örgü oluşturduktan sonra elastik bir bant ile saçınızın örgü uçlarını bağlayın. Sonra her örgü başının üzerinden geçecek şekilde sabitleyici pimlerle saçınızı güvence altına alın.

saç bandı ile saçı örme

saç bandı ile saçı örme

Daha sonra bu balıksırtı örgüsü kafanızda taç gibi bir görünüm yaratacaktır. zarif bir görünüm için ise saçınızın açıkta kalan kısımlarını hafif bir şekilde dalgalandırabilirsiniz.

saç bantlı balık sırtı örgülü saç modeli 2018

saç bantlı balık sırtı örgülü saç modeli 2018

Balıksırtı örgüler ile topuz yapmak

uzun saçlar için mükemmel bir seçenektir. saçınızı ikiye ayırdıktan sonra sağ üst kısımdan başlayarak balıksırtı örgüsü oluşturun. bu işleme kulağınızın arkasına gelene kadar devam edin. kulağınızın arkasına geldiğinizde saçınızdan daha fazla saç alarak örgüyü bitirene kadar devam edin. Saçın geri kalanını at kuyruğu haline getirin. at kuyruğu mümkün olduğu kadar yüksek olmalıdır.

balık sırtı taç örgü

balık sırtı taç örgü

Daha sonra topuz oluşturmak için at kuyruğuna büküm vermeniz gerekmektedir. Topuzunuzu sabitlemek için sprey ve tel tokalar kullanabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Mükemmel bir dağınık topuz nasıl yapılır

çift balık sırtı örgülü topuz modeli 2016 17

çift balık sırtı örgülü topuz modeli 2016 17

Yan Balıksırtı Örgü Eğitimi

Bir yan balıksırtı örgü yapmak için daha fazla geniş kıvrık demir ya da saç maşaları ile saçınızda bukleler yaparak saçınızın kıvrımını vurgulayın. daha sonra saçınızın iki tarafından küçük bölümler ayırın. daha sonra saçınızdan daha fazla saç alarak her döngüde saç bükümü başlayacaktır. İstediğiniz bükümde örgünüzü tamamladıktan sonra saçınızı sabitlemeniz gerekmektedir. örgü işlemi bittiğinde elastik bir bant ile saçınızı sabitleyebilirsiniz. ancak buklelerinizin daha uzun süre kalması için saç spreyi kullanabilirsiniz.

yan balık sırtı örgülü saç modeli 2017

yan balık sırtı örgülü saç modeli 2017

Balıksırtı örgülü ters örgü

Hiç ters bir balıksırtı örgüsü düşündünüz mü? Uzun saçlara sahip değilseniz bile saç ekleme teknikleri ile bu örgüyü yapabilirsiniz. önce kafanızın üst kısmında bir yuvarlak alan ayırarak işleme başlayın. Sonra bir at kuyruğu içine saçınızı toplamanız gerekir. topuzun daha büyük görünmesi için çorap topuz yöntemini kullanın. saçın kalanını iki küçük bölümler halinde iki bölüme ayırın. bu bölümleri de ikiye ayırın. her biri bir tarafta balıksırtı örgüsünü tamamlayın. daha sonra bu örgüleri başınızın etrafın da büküm yaparak topuz oluşturun. her örgü daha şık bir görünüm için ters yönde gözükecektir. Saçınızın gevşek kalan uçlarını pimlerle sabitleyin.

ters balık sırtı örgülü yan saç modeli 2017

ters balık sırtı örgülü yan saç modeli 2017

Balıksırtı Örgülü at kuyruğu Eğitimi

Çılgın ve hippi tarzı balıksırtı örgü ile at kuyruğu saçınızı kıvırcık hale getirin ve örmeye başlayın. bunun için bigudi yada saç maşası kullanabilirsiniz. saçınızı yine iki bölüme ayırarak ve küçük saç telleri alarak örmeye başlayın. kulaklarınıza yakın alana yaklaşana kadar örmeye devam edin. kalan saçınızı at kuyruğu oluşturun. elastik bir bant ile at kuyruğunuzu sabitleyin. Ayrıca Bakınız :Yeni atkuyruğu modelleri 2016 / 17

balık sırtı atkuyruğu modeli 2016 17

balık sırtı atkuyruğu modeli 2016 17

Asimetrik Balıksırtı Örgü Eğitimi

Balıksırtı örgü içinde daha şık ve süslü tarz olan bu saç modelini basit bir hile siz de oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey stil için saçınızın bir tarafından örmeye başlanmalıdır. saçınıza küçük bölümler eklerken karşı tarafından daha fazla saç ekleyebilirsiniz. bu şekilde düzensiz yan örgü oluşturarak örgü sonunda bükülmüş ve zarif bir yan topuz yapabilir sonunda da saçınızı sprey yada pimlerle sabitleyebilirsiniz.

balık sırtık dağınık örgü 2017

balık sırtık dağınık örgü 2017

Balık sırtı örgülü saç modelleri 2017 – Galeri

Bir önceki yazımız olan Kadınlar için en güzel kısa saç kesimleri 2017 başlıklı makalemizde bayan, bayan kısa saç ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.
Balık sırtı örgülü saç modelleri 2017 YORUMLARI - 3 YORUM
  1. […] Balık sırtı örgülü saç modelleri 2017 […]

  2. […] Bakınız:Balık sırtı örgülü saç modelleri 2017 […]

  3. […] Dağınık balık kuyruğu örgüsü, en iyi plaj saç modellerindendir. Yan tarafında veya ortada yapabilir ve serin bir yaz şapkasıyla birleştirebilirsiniz. Balık sırtını ördükten sonra, o boho stili elde etmek için örgüde biraz karışıklık yaratın. Bu görünümü nasıl yapacağınızı öğrenmek için online bulunan milyon öğretici videodan birine göz atın. Dağınık balıksırtı örgü eğlenceli ve kolay aynı zamanda plaj için favori saç modeliniz olabilir.Balık sırtı örgülü saç modelleri 2017 […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.