Güzelkız.com

Balık Burcu Hakkında Az Bilinenler


Balık Burcu Hakkında Az Bilinenler

Balık burcu zodyakın son burcu olarak karşımıza çıkar. Bu burç bütün burçlardan etkilenerek kendine has bir karaktere bürünmüştür. Genellikle duygusal olarak bilinirler. Duyguları onlar için son derece önemlidir. Bu burcun insanları karşılarındaki kişilere hisleriyle yaklaşır ve kararlarını hisleriyle verir. Altıncı hisleri kuvvetli olan balıklar sezgileriyle hareket ederler. Empati yetenekleri oldukça güçlüdür. İyi bir dinleyici ve dosttur. Herkes tarafından sevilen bir kişilikleri vardır ancak balık burcu olan kişileri anlamak her zaman sanıldığı kadar kolay değildir. Karmaşık yapıları ve düşünce tarzları onları diğerlerinden ayırır. Her zaman farklı bir fikri ve alternatifi vardır. Etkileyici bir görünüşleri olan balıklar çok çabuk fark edilir ve öne çıkar. Konuşmaları duru ve akıcıdır. İstedikleri zaman oldukça ikna edici olabilirler. Bu burcun kadınları duygusal ve hisli kadınlar olmaları yanında oldukça inatçıdır. Kafalarına koydukları şeyi muhakkak yaparlar. Bazılarının soğuk ve ciddi bir duruşu vardır. Kendilerinden son derece emin olarak yürürler. Duyguları hareketlerine yansır o yüzden kavga etmeye de meyillidirler.

Balık Kadınları Hakkında Bilinmeyenler

Özellikle balık burcu insanları sezgileriyle hareket etmeye meyilli oldukları için duyguları rahatlıkla fark edebilir. Karşısındaki insanın yalan söyleyip söylemediğini kolaylıkla anlayabilen balıklar yalandan nefret eder. Bir balık kadınına yalan söylemek oldukça zordur. Balık burcu kendisine yalan söylendiğini fark ettiği anda dünyayı size zindan edebilir. Aptal yerine konmaktan nefret eden balık kadınları zekalarınaoldukça güvenirler ve bunda haklıdırlar. Onları aptal yerine koyduğunuzda aslında aptal olanın siz olduğunu çok geç fark edersiniz. Balık kadınları naif ve sevimli karakterlere sahip olsalar da kendilerine yapılan bir yanlışı asla unutmazlar. Kalpleri kırıldığında bunun geçmesi oldukça zaman alır. Onlara yapılan hatalar bir gün mutlaka gün yüzüne çıkar. Üzülen bir balık kadını istediği zaman duygularını muazzam bir şekilde gizleyebilir. Balık kadınları diğer bütün kadınlar gibi dinlenilmek ister. Tek farkları dinlenilmediklerini anladıklarında oldukça kırıcı olabilmeleridir. Balık kadınları sessizce kendisinin dinlenilmesini ve anlaşılmasını bekler. Anlaşılmayan bir balık kadını sinirli ve huzursuz bir yapıya bürünür. Kendisinin anlaşılmaması bu dünyada onu en çok sinirlendiren şeylerden biridir. Zodyak’ın son burcu olması bütün burçların özelliklerinin onlarda toplanmasına neden olmuştur. Bu sebeple sessiz ve duygusal görünen balıklar aslında en tehlikeli burçlardandır. Sinirlendikleri zaman gözleri herhangi bir şeyi görmez ancak onları sinirlendirebilmek de oldukça zordur. Kendisini koruyamayan ya da kırılgan gözüken bir balık kadını bu dünyada düşman olmak isteyeceğiniz son kişidir. Balık kadınları kin gütmekten hoşlanmaz ancak duygularını en derinlerine kadar hissettikleri için kin ve nefreti de yoğun yaşarlar.

Onların çok az düşmanı vardır ancak düşman belledikleri kişileri asla unutmazlar. Bir balık kadınının size düşman olması demek ömrünüzün sonuna kadar bir belaya bulaştınız demektir. Düşmanlıkları sonsuzdur, nefret ettikleri kişileri asla unutmazlar. Canlarını yakmak ve onları üzmek için en doğru anı bekleyen balık kadınları en tehlikeli düşmandır. Herhangi bir şeyi kendisi dışında uzatan kişiler balık kadınları tarafından sevilmez. Bir şeyin uzatılması onları sinirlendirir. Haklı olmak gibi bir amaçları olmasa da çoğu zaman haklıdırlar. Saygıya oldukça düşkün olan bu kadınlar saygısızlığa tahammül edemez. Saygısızlık onlara yapılmaması gereken bir şeydir. Doğruluğa ve dürüstlüğe oldukça değer verdikleri için sadakatlerinin sorgulanmasından hoşlanmazlar. Balık kadınına inanmadığınız zaman bunun bedelini size ödetir. Balık burcu insanlarının duygularının hızlı değişmesi karakterleri için söz konusu değildir. Karar verdikleri şeyi yapacakları kesindir. Boş konuşmazlar. Sözlerini tutmak onlar için çok önemlidir.

Bu yüzden karşısındaki kişi ona söz verdiğinde buna inanırlar. Bu inançları boş çıktığında ise çok üzülür ve sinirlenirler. Sözlerini tutmayan insanlara hiç saygıları yoktur ve bu onlar için kabul edilemez bir hatadır. Sözünü tutmayan bir kimsenin bunun için haklı bir nedeni olması gerekir aksi halde balık kadınlarının gözünde itibarları silinmiştir. Balık burcu kadınları yalan söylenmesinden nefret ettiği gibi kendisi de yalan söylemez. Yalan söylemek balık burcu kadınına göre değildir. İstediklerinde oldukça iyi yalan söyleyebilseler de bundan hoşlanmazlar. İnsanları kandırmak onlara göre değildir. Duygularını kullanmayı çok iyi bildikleri için karşısındaki insanı inandırmak konusunda da oldukça yeteneklidir. Bu yeteneğini ise yalandan yana kullanmayı sevmezler ancak balık kadınları bunu yapabileceklerinin de bilincindedir. Hal buyken yine de yalan söylememeyi tercih eden balık kadınları kendilerine inanılmadığını gördüğü zaman çileden çıkar. Karşısındaki kişiyi rahatlıkla kandırabileceği halde bunu yapmamış olması ve hala yalan söylediğinin düşünülmesi onları bir hayli kızdırır. Balık kadınlarının dürüstlüğü o kadar çoktur ki belki de bu dünyaya fazladır. Onların yalan söylediğini iddia etmeden önce oldukça iyi düşünmeniz gerekir çünkü balık kadınları kolay kolay yalan söylemez.

Balık Burcuna Alınacak Hediyeler

Zodyak’ın en duygusal kadınları bu burçlar arasından çıkar. Haliyle onlara alınacak hediyenin de duygusal bir yönü olmak zorundadır. Pahalı ve gösterişli hediyelerden ziyade anlamlı hediyeleri seven balık kadınları düşünülmek ister. Karşısındaki insanın kendisini tanımasını ve aldığı hediyede bunu yansıtması balık burcu için çok önemlidir. Anlaşılmak bu burcun insanı için hayati önem taşıdığından hediyeleri de anlamlı olmalıdır. Genellikle balık burcuna mensup kişiler karşısındakine hediye alırken oldukça düşünür. İnce bir hediyeyle karşısındaki kişiyi etkilemeyi seven bu insanlar aynı düşünceyi kendi hediyelerinde de görmek ister. Uzun yıllar saklanabilecek, anısı olan hediyeleri çok severler. Kendileri için emek harcanması onları çok mutlu eder. Yüce gönüllü kişilikleri maddiyata değil maneviyata önem verir. En pahalı hediyelerden ziyade en duygusal hediyeleri tercih ederler. Onları mutlu etmek için onları düşündüğünüzü göstermeniz gerekir. Tanınmak ve düşünülmek en hassas noktalarıdır. Sevildiklerini aldıkları hediyelerle hissetmek isterler. Onlara alınabilecek en güzel hediye üzerinde konuştuğunuz bir kitap, resimlerinizin olduğu bir kutu, küçük pelüş oyuncaklar, özel günleri anımsatan biblolar olabilir. Küçük hediyeleri çok severler. Küçük küçük birçok hediye onları büyük bir hediyeden daha fazla mutlu eder.

Bir önceki yazımız olan Samsun Gezilecek Yerler Ve Gezi Rehberi başlıklı makalemizde samsun gezi rehberi, Samsun Gezilecek Yerler Ve Gezi Rehberi ve samsunda görülecek yerler hakkında bilgiler verilmektedir.Balık Burcu Hakkında Az Bilinenler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.