Güzelkız.com

Bal Köpüğü Saç Rengi ve Modelleri 2018


Bal Köpüğü Saç Rengi ve Modelleri 2018

Sarışın olmak isteyen esmer ve koyu tenli bayanlar artık merak etmeyin!Yüzünüz büyük ihtimalle zengin bal köpüğü saç rengi tonu ile uyumlu olacak.Esmer bayanlar bal köpüğü saç rengi ve modelleri 2017 stilleri ile yaz aylarında artık çok daha güzel ve çarpıcı görünecek. Bal köpüğü saç rengi sıcak bir renktir ve esmerlere ve bronz tenlilere çok yakışır. Örnek olarak; Jessica Alba ve Beyonce gibi muhteşem ünlüler bu görkemli saç rengini kullanan ünlüdür. Dolayısıyla tabii ki bu güzel bal gölgeli sarı saç rengine stil için en iyi yolları bilmelisiniz. Aşağıda, bal köpüğü saç rengini şekillendirmek için bazı fikirlerimizi derledik.

Ama bunlara göz atmadan önce, evinizde bal köpüğü saç rengini nasıl boyayabileceğinize bir göz atalım.

Neye ihtiyacın var

Bal köpüğü saç rengi kutusu
Eski t-shirt
Saç fırçası
Saç tokaları
Vazelin
kase
Kauçuk / plastik eldivenler
Saç boyama fırçası
İnce dişli tarak
Şampuan
Saç Kremi

bal köpüğü saç rengi ve modelleri 2018

bal köpüğü saç rengi ve modelleri 2018

Saç boyası ile boyanmasını umursamayacağınız eski bir t-shirt giyin.
Saçlarınızdaki bütün düğümleri ve karışıklıkları tarayak düzeltin.
Saçınızı önce yatay olarak, daha sonra dikey olarak parçalayın ve onu 4 bölüme bölün.
Önce başlamak istediğiniz saç bölümünün birini gevşek bırakarak saçınızın 3 parçasını toplayın ve klipsli saç tokası ile tutturun.
Cildinizin boyayla lekelenmesini önlemek için saç çizgisi boyunca ve kulaklarınıza vazelin uygulayın.
Kauçuk / plastik eldivenlerini takın.
Kutudaki talimatları uygulayın ve saç boyasını  bir kapta iyice karıştırın.
saç köklerinden bir cm’ lik saç kısımı bırakarak fırçanın yardımıyla köklerinden başlayarak saç boyasını uygulamaya başlayın.
Boyayı saç uçlarınıza kadar uygulayana kadar bir tarak kullanarak gerektiği gibi daha fazla renk katın.
Saçınızın dört bölümünde bal köpüğü saç rengini uygulayana kadar bu işlemi tekrarlayın.
Boya, kutuda belirtilen sürede saçta bırakılmalıdır.
Saçınızdaki tüm rengi alıp su berraklaşıncaya kadar saçınızı ılık suyla yıkayın.
Saçlarınızı şampuanlamadan yaklaşık bir saat bekleyin. Boyalı sarışın saçlar için özel olarak yapılmış bir şampuan kullanın ve saç boyasıyla gelen kremi kullanarak işlemi bitirin.

Bal köpüğü balyaj

Sarı saçlar sizin tarzınız değilse, o zaman bal köpüğü balyaj balyaj sizin için mükemmel olacak. Bu sıcak tonlu balyaj, karamel kahverengine benzeyen ve bal sarısı ile biten muhteşem bir saç görünümü yaratmak için üst kısımdaki güzel bir koyu gölgeyle başlar.

bal köpüğü balyajlı saç rengi 2017 18

bal köpüğü balyajlı saç rengi 2017 18

Bal köpüğü gölge

Saç rengine gelince daha doğal renk isterseniz bal köpüğü gölge tercih edebilirsiniz. Bu nedenle doğal bırakılan saç kökleri size en iyi şekilde uyacak. Köklerde orta kahverengi bir renk elde edin (veya doğal olarak koyu renk tonlarını bırakın) ve doğal olarak güneşle aydınlatılmış bir efekt yaratmak için geri kalanı bal sarı, bal köpüğü ve küllü sarı saç tonlarında gölgeler ile renklendirin.

balköpüğü gölgeli saç renkleri 2017 2018

balköpüğü gölgeli saç renkleri 2017 2018

Çok Boyutlu Bal Sarısı

Bu stilin koyu sarışın tabanı, bütün görünüm için muhteşem bir derinlik vermek üzere uçlarında hafif hafif bal sarısı ile geliştirildi. Doğal sarı görünümüne sahip bu saç görünümü, bal köpüğü ve sarı gölgelerden oluşan bir kokteylden başka bir şey değildir.

çok boyutlu bal köpüğü saç rengi 2018

çok boyutlu bal köpüğü saç rengi 2018

Bakır ve Bal köpüğü Balyaj

Kırmızı ya da sarı arasında karar veremez mi? Her ikisi için de git! Bir bakır gölge, biraz boyut katarak zenginleştiren ince bal köpüğü vurgular için mükemmel bir temel oluşturur. Bu görünümden en iyi şekilde yararlanmak için saçınızı uzun ve dalgalı bir stilde bırakın.

bakır ve bal köpüğü saç rengi 2018

bakır ve bal köpüğü saç rengi 2018

Platin ve Balköpüğü Saç Rengi

Bu çarpıcı saç rengiyle bir masaldan çıkmış kız gibi bakın. Bu balyaj görünümü, sıcak bal sarısı vurgular için bir taban olarak hafif platin sarı kullanır. Bu şekilde sıcak ve soğuk tonların karışımıyla oluşturulan efekt kesinlikle büyüleyici.

Platin ve Balköpüğü balyajlı Saç Rengi 2018

Platin ve Balköpüğü balyajlı Saç Rengi 2018

Bal Rengi Blonde Balyaj

Kızların arasında en güzel olmayı  ve seksi bir bomba haline gelmek mi istiyorsun? Bunun için kahverengi saçları boşaltın. Bu muhteşem saç görünümünü yaratmak için koyu kahverengi saçlarınızın üzerine bal köpüğü balyaj yaptırın din. Dışarı çıkın ve bana güvenin, ciddi kafa dönüşlerini göreceksiniz.

bal rengi blonde balyaj 2017 2018

bal rengi blonde balyaj 2017 2018

Bal Ve Küllü Sarı

‘Bal’ ve ‘kül’ olarak bilinen iki saç renginin bu kadar iyi gideceğini kim bilebilirdi? Kahverengi saçlarınızdaki vurgulamalar olarak bu iki muhteşem gölgeyi deneyin ve ona küçük bir parlaklık ekleyin. Saçlarınızı uzun bir bob haline getirin ve bu çarpıcı saç görünümünden en iyi şekilde yararlanmak için dalgalı stiller yapın.

bal köpüğü ve küllü sarı saç rengi 2018

bal köpüğü ve küllü sarı saç rengi 2018

Bal Köpüğü Blonde Sombre

Bu stili yapmak için saçların altın bir şelale gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Uçlarına doğru yumuşak platin sarıya ustaca geçiş yapan köklerde derin bir bal sarısı ile başlayın. Omrenin etkisini arttırmak için saçları en üstte düzleştirin ve platin uçları kıvırın.

balköpüğü sombre saç rengi 2018

balköpüğü sombre saç rengi 2018

Bal Köpüğü Blonde Ombre

Koyu bir kestane kahverengi, bu karanlık ve esrarengiz görünümü yaratmak için uçlarında dumanlı bir bal sarısı ile dolmuştur. Parlak yüzey ve r düz stilleri, sadece bu stilin daha  katkıda bulunur.

Ayrıca Bakınız: 40 Ombre Saç Rengi ve Modelleri 2018

bal köpüğü blonde ombre saç rengi 2018

bal köpüğü blonde ombre saç rengi 2018

Bir önceki yazımız olan İlkbahar Yaz Stiliniz için Trend Doğal Saç Renkleri 2017 başlıklı makalemizde 2016, 2016 saç renkleri ve 2017 saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.Bal Köpüğü Saç Rengi ve Modelleri 2018 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.