Güzelkız.com

Badgley Mischka 2017 Gelinlik Modelleri


Badgley Mischka 2017 Gelinlik Modelleri

Mark Badgley ve James Mischka her zamanki gibi gelinlik modelleri görsel olarak harikalar yaratıyor.Boncuk siluetleri ve nakışları ile her zaman düğün sezonunda romantik tasarımlar sunuyor. Yayılmış karmaşık yönleri ile bu sezon gelinlik modelleri özlerinde oldukça basit tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor.İşte Badgley Mischka 2017 gelinlik modelleri sonbahar ve kış mevsimi için sizlerle buluşuyor.
Dolgun gövdeli siluetleri daha çok yönlüdür. Daha klasik gelinlik ölçeklerinde aynı inceliklerini taşıyan bir çok tasarım vardır.Az yönlü çarpıcı sıkı siluetlerde bir bolluk vardı. Badgley Mischka gerçekten bu sezon gerçekleştirmek istediği tasarımları çok güzel şekilde yansıtmıştır.Modern şıklık gelinlikler de ön plandadır.
Bu koleksiyondaki gelinlikler elbiseler gibi çok geniş koridorlar için yapılmıştır.Gelinliklerin çoğu kolay alımı için konfordan ödün vermeden yapılmıştır.
Gelinler kolaylıkla çarpıcı bir denizkızı silüetine dönüşebilir, ve örneğin yumuşak tül seçeneği arasında geçiş mümkün olacaktır. Duygusallık ve zarafet arasındaki takas çok daha kolay olacaktır. Bu gelinlikler gelinlere kendi görünümlerini özelleştirmek ve silüetlerini belirleme şansı verir.
Görünüyor ki birçok nedenle şık olmanın büyük avantajı katman için ideal olmasıdır. Çıkarılabilen ya da etek üzerine takılabilen etek seçenekleri vardır ya da onları tamamen dışarı geçişini kolaylaştıran tasarımlar vardır. Tasarımların ekleri vardır.Gelinliklerin etekleri sadece zemin uzunluğunda değildir.

2017 gelinlik modelleri

2017 gelinlik modelleri

Daha çağdaş gelin Palazzo ve bodysuit siluetlerinde zarif tasarım seçenekleri vardı.Bazı noktalarda, pelerin korse üstler yer alır. Pelerinler de korse üstler gibi, çıkarılabilir veya özelleştirilebilir .Üst kısımda dramatik parçalardan bir dizi vardı. İkinci seçenek ise en güzel klasik şekilde tamamen büyük bir dramatik geçiş parçası yapmasıdır.
Kumaşlar modellerin çerçevesine çok yakın sarılmıştır.Özellikle birçok kez kusursuz ve pürüzsüz olmuşlardır. Özellikle örtü peçe benzersiz modern bir alternatif sunar.
Bbu sezon Badgley Mischka yaka tasarımlarında da oldukça başarılıdır. Bezemeler ustalık ve sadelik içinde yapılmıştır. Bu yüzden ne olursa olsun, bir gelin bu tasarımları sonbahar 2017 düğün giyimi için istediği gibi özelleştirebilir. Mischka gelinlik 2017 sonbahar  koleksiyonu muhteşem stilleri arasındaki büyük kısıtlama ve denge göstermektedir.

2017 Gelinlik Modelleri

Bir önceki yazımız olan Carolina Herrera Sonbahar 2017 Gelinlik Koleksiyonu başlıklı makalemizde Carolina Herrera, Carolina Herrera 2017 ve Carolina Herrera 2017 Gelinlik Koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.
Badgley Mischka 2017 Gelinlik Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.