Güzelkız.com

Akaretlerde Wellness Etkinliği


Akaretlerde Wellness Etkinliği

Son zamanlarda sağlıklı yaşam üzerine birçok egzersiz ve etkinlikler düzenleniyor ve bunlardan bir tanesi de wellness etkinliği. Wellness etkinlikleri 25-26 Mayıs tarihlerinde BloomFest’te gerçekleşiyor. Wellness etkinlikleri ‘’daha sağlıklı bir yaşam’’ prensibiyle yaşayanlar için olmazsa olmazdır.

Wellness etkinlikleri sayesinde sağlıklı beslenme, nefes çalışmaları, kişisel gelişim, moral, doğal güzellik, yoga, fittness ve müzik ile ilgili tüm çalışmaları insanlar yürütebiliyor. Bu sayede evrene pozitif enerji göndererek daha önde bir vücut sağlığına sahip olabiliyor. Bu hareketleri elbette ki bir uzman eşliğinde yapılıyor.

Wellness etkinlikleri dijital hayat ortamında Pınar Hotiç ve Ceren Ceylan Ertaç eşliğinde 25-26 Mayıs tarihlerinde Akaretler Sıraevler No:39’da yapılması düşünülüyor. BloomFest festivalinin en birincil sponsoru ise Vestel, diğer sponsorları ise Tadım, Yom Organik ve Loft Mutfak markaları olacak.

Dopdolu Bir Etkinlik Olacak

25-26 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek olan Wellness etkinlikleri dopdolu olacak. Pek çok ilgi çekici konuşmalar yapılacak ve insanlar bu sayede yaşamın önemini daha iyi anlayacaklar. Yapılacak konuşmalardan biri Sağlıklı Yaşam konuşması diğeri ise Aşkın kimyası konuları olacak. Sadece sağlıklı yaşam alanında değil güzellik alanında da çok farklı konuşmalar yapılacak.

Konunun uzmanları tarafından doğal makyaj yapımı, yoga yapımı, sağlıklı diyet beslenmesi, meditasyon ve pilates uygulamaları insanlara öğretilecek. Bu sayede insanlar daha sağlıklı yaşam sürmek için uzmanlardan gerekli bilgileri alırlar.

Wellness Program Etkinliğinin Programı

Wellness etkinlikleri 25 Mayıs Cumartesi günü Paneller, Güzellik, Sipiritüel Uygulamalar, Atölyeler ve Aktiviteler olmak üzere 6 grupta gerçekleşecek. Her biri farklı odalarda gerçekleşecek. Panellerde yapılacak programda yer alan konuşmalar şu şekilde olacak;

  • 00-10.50 saatleri arasında; Sağlıklı yaşam trendleri,
  • 00-12.50 saatleri arasında; Astrolog Çağla Akgün ile Yaşam Amacımızı Arttıran Yıldızların Gücü
  • 00-13.50 saatleri arasında; Arzu Özev ile Aşkın Kimyası
  • 00-14.50 saatleri arasında; Doç. Dr. Zümra Atalay ile Şefkatin Dönüştürücü Gücü
  • Çağrı Dörter ile Mutluluk ve Denge Aynı Anda

Paneller oda 2’de gerçekleşecek. Güzellik kısmında ise 11.00-11.50 saatleri arasında Simge Kamacı ile Holistik Güzellik Trendleri, Doğru Güzellik Seçimi Nasıl Yapılır, Selin Persenteli ile Yüz Yogası konuşmaları gerçekleştirilecektir. Güzellik kısmı oda 4’te gerçekleşecek.

Spiritüel uygulamalar arasında ise;

  • 00-10.50 saatleri arasında; Nazlı Doğuoğlu ile Yaşam Kucaklama Meditasyonu
  • 00-11.50 saatleri arasında; Evrensel Yaşam ile Reiki Enerjisi ile İlişkileri Şifalandırma
  • 00-13.50 saatleri arasında; Merve Karakuş ile Şefkat Meditasyonu
  • 00-14.50 saatleri arasında; Evrensel Yaşam ile Bolluk Bereket Meditasyonu

Spiritüel uygulamalar oda 1’de gerçekleşecek. Atölyeler kısmında ise 11.00-11.50 saatleri arasında Arzu Özev ile Bitki Bazlı Beslenme, 12.00-12.30 saatleri arasında SG İmalathane ile Atıksız Mutfak, 14.00-14.50 saatleri arasında Uzm. Diyetisyen Ayça Alara Aycan ile Row Food Atölyesi yer almaktadır.  Aktiviteler arasında ise 11.00-11.50 saatleri arasında Gökçen Arıkan ile Beden Farkındalığı, 12.00-12.30 saatleri arasında Tuğçe İnam ile Vinyasa Yoga, 14.00-14.50 saatleri arasında Yonca ve Buse Levent ile Pilates yer alacaktır.

Pazar Günü Programı

26 Mayıs 2019 Pazar günü olacak programda da Cumartesi günü olacak programların aynısı olacak ve tek farkı farklı kişiler ile farklı programlar düzenlenecektir. Tıpkı cumartesi gününde olduğu gibi ortalama 50 dakika sürecek olan seminerler farklı odalarda gerçekleşecektir. Her biri insanlara farklı konu öğretecek ve her biri farklı kesime hitap edecektir.

Genç yaşlı demeden farklı kesimlerden bu programlarda yer alacak ve hem eğlenceli hem eğitici bir hafta sonu geçirmeye fırsat bulabilecekler. Sağlıklı yaşam için haydi Wellness etkinliklerine.

Bir önceki yazımız olan Selülit Sizlere Yaklaşmasın başlıklı makalemizde selülit bakımı, selülit egzersiz ve selülit giderme hakkında bilgiler verilmektedir.Akaretlerde Wellness Etkinliği Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.