Güzelkız.com

Adım-Adım Kaşları Doldurma Eğitimi


Adım-Adım Kaşları Doldurma Eğitimi

Mükemmel konturlu gür kaşlar tamamen size daha dramatik, duygusal ve unutulmaz görüntü verir. Yüzünüzün ifadesini değiştirebilir.

Yeni güzellik trendleri nedeniyle herkesin öğrenmesi gereken kaş doldurma ipuçları vardır.Kalın, iyi tanımlanmış kaşlar için kaş nasıl doldurulur ve doğru kaş nasıl alınmalıdır bunları iyi bilmelisiniz.Doğal şık görünüm için kaşlar hızlı şekilde nasıl büyür, bu ayrıntılarda bilinmelidir. Herkes gür ve kalın kaşlara sahip olmaya çalışır. Makyaj ürünleri, araçları ve makyaj uygulama becerileri de bu konuda önemlidir. Eğer kaşları doğru kontur etmeyi bilmiyorsanız kaş doldurmak için nasıl adım adım uygulamanı gerekenleri aşağıda görebilirsiniz.

adım adım kaş doldurma eğitimi

adım adım kaş doldurma eğitimi

Kaş Dolum Eğitimi

Mükemmel konturlu kaşları olması, gerekir.Bulunması gereken malzemeler,

  • Bir spooley fırça
  • Sentetik açılı fırça
  • Renkli kaş jeli

Ayrıca Bakınız:Dudak ve Kaş Dövmeleri İle Mükemmel Görünüme Sahip Olun

Kaş Doldurma Adımları aşağıdaki gibidir.

Adım 1:

Bir spooley fırça kullanarak kaşlarınızı fırçalayın. Kaş ortasından başlayarak alt kısmı şekillendirmeye başlayın. Bunun için bir sentetik açılı fırça ve renkli kaş jeli kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bu doğru kaş rengini seçmekte önemlidir. Böylece kaşlar doğal olur ve kötü durmaz. Kaşlarınız da kontur siyah jeller ve siyah göz kalemi kullanmayı asla aklınızdan çıkarmayın.

kaş doldurma eğitimi

kaş doldurma eğitimi

Adım 2:

Kaşın üst kısmını da aynı adımları uygulayın. Doğal güçlü kaşlarınız yoksa, en sevdiğiniz kaş şeklini çizin yüz şekline uygun olmasına dikkat edin.Sonra çizdiğiniz kontürü doldurun.

Adım 3:

fırça ile konturü belirleyin ve kaşların ilk bölümünden doldurmaya başlayın. Bu sayede, çok daha doğal görünecektir. Güzel bir ombre etki oluşturmak gerekir.

kaş doldurma yolları

kaş doldurma yolları

Adım 4:

Eğer kaş şeklinizden memnun değilseniz, kaş kıllarını düzeltmek için renkli jel kullanın.

Önemli İpuçları
Her zaman kaşın başlangıç kısmının kuyruk kısmından daha kalın olması gerektiğini unutmayın. Ayrıca kuyruk daha hafif olmalıdır ve rengi farklı olmalıdır.Kaş jeli, balmumu, göz farı veya göz kalemi kullanarak kaşları doldurabilirsiniz.
Gördüğünüz gibi, kaş doldurmak ve her zaman hayal ettiğiniz mükemmel kaş şeklini elde etmek oldukça kolaydır. Kusursuz bir sonuç için evde adımları ve uygulama takip edin.

Bir önceki yazımız olan En Hafif Yaz Fondötenleri 2017 başlıklı makalemizde en iyi, en iyi fondötenler ve en iyi fondötenler 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.Adım-Adım Kaşları Doldurma Eğitimi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.