Güzelkız.com

Açık, Orta ve Koyu Cilt Tonları için 20 En İyi Kırmızı Rujlar


Açık, Orta ve Koyu Cilt Tonları için 20 En İyi Kırmızı Rujlar

Farklı depolara ve farklı markalara orta ve koyu ciltli bayanlar için piyasadaki en iyi kırmızı ruju bulmak için baktım.Her kadın genelde kırmızı bir ruj ile mükemmel görünür.Önemli olan tenine uygun olan kırmızıyı bulmaktır.Uygunsuz bir tonla korkunç görünebilirsiniz.
Kırmızı ruj seçerken cildinizin tonunu belirlemelisiniz cildinizin ne kadar koyu olduğunu akılda tutmalısınız.Sonuçta her zeytin tenli birinin üzerinde güzel ve zengin görünebilen bir kırmızı ruj soğuk tenli biri üzerinde karanlık durabilir.
Karanlıkta ve ışıkta seksi bir görünüm için en iyi kırmızı rujları seçmelisiniz.

Açık cilt tonları için en iyi kırmızı rujlar

Eğer açık bir cilde sahipseniz kırmızı ruj kullanmak daha kolaydır.Mat kırmızı ruj büyü gibi muhteşem görünecektir.Kırmızı ruj cilt tonunuzu aydınlatmalı ve muhteşem dudaklara dikkat çekmelidir.
Karanlık bordo kırmızılardan uzak kalmalısınız.Serin tonları ile mavi pembe bazlı kırmızı ruj daha iyidir.
Cildiniz nötr yada sıcak tonlu ise ateşli kırmızı turuncu kullanabilirsiniz.Bu kırmızılar gerçekten göze çarpıyor.

1-Charlotte Tilbury :

cilt tonları için en iyi kırmızı rujlar Charlotte Tilbury 2016 17

 

Bu renk muhteşem mavi kırmızı serin tonları il herhangi soluk bir cilt için mükemmel bir renktir.Çok boğucu olacak kadar karanlık değildir sadece yeterince karanlıktır.
Bu kırmızı ruj 3D parlaklık veren parlayan yarı mat bir tondur.Doğal yağlar ve özel karışımı gün boyunca dudakları yumuşak ve pürüzsüz tutar.Klasik bir görünüm için siyah eyeliner ile kullanabilirsiniz.

2-Mac Ruby woo:

MAC Ruby Woo kırmızı ruj

Mac ruby woo şuana kadar yapılmış en iyi kırmızı rujlardan biridir.mavi pembe karışımı bir rujdur.Soğuk tenli bayanlar için uygun bir rujdur.Biraz pembe allık ve kahverengi eyeliner ile güzel bir görüntü verecektir.

3-Tom Ford Lip Color Mat Ruby Rush:

Tom Ford Lip Color Mat Ruby Rush 2016 17

Bu ruj herkesin dikkatini çekecek parlak mükemmel kırmızı renktir.Yeterince içinde nötr vardır.Çok sıcak ve soğuk ciltli bayanlar tarafından kullanılabilir.
Bir kadifemsi parlaklığı vardır.Bu yaz herhangi bir barda kullanabilirsiniz.Çok karanlı değildir bunu kullanarak gözlerinizi vurgulayabilirsiniz. Cesaretiniz varsa gece için dumanlı göz makyajıyla kullanabilirsiniz.

4-Chanel Rouge Allure Velvet Rouge Charnel 56:

cilt tonları için en iyi kırmızı rujlar Chanel Rouge Allure Velvet Rouge Charnel

Bu elma kırmızı ruj cildi çok güzel tamamlar.Pembe tonuyla dudaklarda mükemmel görünür.Nemlendirici etkisi olan ruj sizi şık ve zarif görünümlü tutar.

5-Estee Lauder Pure Color Envy Ruj :

cilt tonları için en iyi kırmızı rujlar Estee Lauder Pure Color Envy Lipstick

Ateşli dudaklar için turumcumsu kırmızı bir ruj. Kumlu soluk cilt ve parlak beyaz dişler ile mükemmel kombinasyonu vardır.Yumuşak ve parlak kremsi dokusu ile uzun ömürlü bir rujdur.Mat bir göz makyajı yada mücevher tonlarında bir göz makyajı ile kullanabilirsiniz.

6-Kat Von D :

cilt tonları için en iyi kırmızı rujlar Kat Von D

Bu parlak kırmızı ruj mat bir ton ile uyumludur.Çok daha sofistik bir görünüm verir.Altın tonları ile herhangi bir bayan için mükemmeldir.
Kat Van D inanılmaz dayanma gücü E vitamini ve ayçiçeği tohumu balmumu sayesinde dudakları yumuşak ve günün sonuna kadar nemli tutar.Mükemmel bir şeftali allık ve yumuşak doğal göz makyajıyla kullanabilirsiniz.Sıcak bir tona sahip elma kırmızısıdır.

7-YSL Rouge Pur:

cilt tonları için en iyi kırmızı rujlar YSL Rouge Pur Couture Glossy Stain Rouge Laque

Hiç bir şey klas ambalaj ve yüksek kaliteli YLS ürününü yenemez.Bir kaç parlak kırmızı rujdan birisidir.Sürdükten sonra renk donukluğunu ve parlaklığını beğenmezseniz sadece kurulayın.Portakal renge yakın olan bu ruj nötr sıcak tonlu ciltler için uygundur.

Orta Cilt tonları için en iyi kırmızı rujlar

Orta cilt tonları için bir sürü seçenek vardır.Koyu ve parlak kırmızı rujlarla bir makyaj yaptığınızda harika görünürsünüz.Kırmızı rujlar nadiren yüzünü ezici riski olduğundan allık kontur ve göz makyajı ile dengelemelisiniz.
Serin orta cilt tonları oldukça nadirdir.Kesinlikle mavili bazlı kırmızı rujlar gerekir.Orta cilt tonu olan insanların çoğu sıcak tona doğru eğilmek eğilimindedir.Ancak bu onların serin tonda kırmızı rujlara uzak kalacağı anlamına gelmez.
Cildiniz sarı ve zeytin rengine dönükse hemen hemen her şey kullanabilirsiniz.Orta cilt tonları için en iyi kırmızı rujlar orta cilde sahip kadınlar için Seksi akşam görünümü için kırmızı,sofistik bir görünüm için bordo kırmızı yada eğlenceli bir gün için parlak turuncu kırmızı kullanabilirsiniz.

8-MAC Russian kırmızı ruj :

cilt tonları için en iyi kırmızı rujlar MAC

cilt tonları için en iyi kırmızı rujlar MAC

Mac Russian dahil olmadan en iyi kırmızı rujların listesini yapamazsınız.Bu renk neredeyse evrensel bir renktir. Orta serin cilde sahip olanlar için en uygun rujlardan birisidir.Hafif mavi tona ve seksi orta koyu renk herhangi bir gece için mükemmeldir.Gerçekten baştan çıkarıcı bir görünüm için yumuşak kahverengi dumanlı göz makyajı ile eşleştirebilirsiniz.

9-Giorgio Armani :

cilt tonları için en iyi kırmızı rujlar Giorgio Arman

cilt tonları için en iyi kırmızı rujlar

Serin bir tonla nötr bir renk neredeyse mükemmeldir.Kremalı kadife renk üzerine herhangi bir parlaklık ekleyerek kullanmalısınız.Kalın ve parlaklık veren bir üründür.Gün boyunca kalıcılığı sürer aynı zamanda dudakları gün boyunca nemli tutar.

10-Burt’s Bees dudak kalemi :

cilt tonları için en iyi kırmızı rujlar Burt’s Bees Lip

Bu muhteşem koyu kırmızı çapında en iyi kırmızı rujlardan biridir.Dudaklarınıza güzel, zengin bir renk kazandırırken dudaklarınızı nemlendirir.Bu ruj mum boya, shea yağı, kendi yağı ve jojoba yağı ile doldurulur.Aşırı mat değildir ve dayanma gücü yüksektir..

Sıcak cilt tonlarını tamamlar şık ve nötr ruj tonları

11-Fiery in Stila Stay All Day Likit Ruj:

cilt tonları için en iyi kırmızı rujlar Stila Stay All Day

Sıcak cilt tonlarına en iyi giden derin sıcak kırmızılardandır. Yeterince parlak olan ürün dudak parlatıcısı gibi çekiciliği artırır.
Günlük giyiminiz ile sürüp tadını çıkarabileceğiniz bir tondur.Büyüleyici bir görünüm için daha güçlü bir kontur ve kapaklar arasında altın gölge deneyin.Kendiniz için mutlaka bir tane alın.

12-Bobbi Brown kahverengi ruj:

cilt tonları için en iyi kırmızı rujlar

cilt tonları için en iyi kırmızı rujlar Bobbi Brown

Bu orta tonlu renklere sahip olduğundan çok yönlüdür.Sessiz kırmızı türüdür.Dudaklarınızda süper hafif duracaktır.Nemlendirici ve gençleştirici formülü vardır.En az beş saat boyunca yenilemek zorunda kalmazsınız.Oldukça nötr olduğu için hemen hemen her göz rengiyle gider.

13- Obsessive Compulsive Cosmetics Lip Tar NSFW

cilt tonlarına göre kırmızı ruj seçimi 2016 17 Obsessive Compulsive Cosmetics

: Çok hafif ve çok uzun ömürlü bir üründür.Dudaklarınızda leke bırakmaz.Kenevir yağı bazlı bir üründür.Serin ,çok hafif bir koyu kırmızıdır.Orta cilt tonu üzerinde ombre etki için bordo eyeliner ile eşleştirin.

Koyu esmer cilt tonları için en iyi kırmızı rujlar

Koyu tenlere sahip bayanlar kırmızı ruja mutlaka kayıtsız kalmamalıdır.Bu geleneksel kırmızı ruj rengi kadınlarda inanılmaz görünür.Parlak kırmızı dudak eğlenceli yazlık ve yumuşak görünen bir dudaklar yaratır.
Eğer gerçek bir kırmızı dudak çekici etkisini yaratmak istiyorsanız tüp içerisinde olmayan kırmızıları deneyin.Size doğru kırmızı etkiyi verecek rujlar genellikle biraz koyu olan tonlardır.

14-Amuse Bouche:

cilt tonları için en iyi kırmızı rujlar Bite Beauty Amuse Bouche Liquorice

Bu bordo kırmızı serin tonları ile koyu bir cilt için mükemmel bir tamamlayıcıdır.Bu ruj açık tenliler için her zaman geçerli değildir.Serin bir cilt tonu ile bu ruj hafif sıcaklık şeklinde öne çıkmasını sağlayacaktır.
Kalitesine gelince onun kremsi yapısı ve opak renk onu iyi bir kırmızı ruj yapar.Herhangi bir zararlı kimyasal içermez tamamen güvenlidir.Nemlendirici bitki yağları bakımından zengindir.

15-Dior Addict Gotha:

cilt tonları için en iyi kırmızı rujlar Dior Addict Gotha

Bu koyu ahududu kırmızı parıltısıyla dikkat çekiyor.Bu dudaklara parlak bir yüzey verdiği gibi nemlendirici etkisi de vardır.Gözün dış köşelerinde siyah göz farı ile kullanabilirsiniz.

16-Nars VIP kırmızı :

cilt tonlarına göre kırmızı ruj seçimi 2016 17 Nars VIP Red

Nars kozmetiğin bu ürünü bir tuğla kırmızısıdır.Koyu bir sıcak cilt tonu ile bu ruj harika olur.Kahverengi tonlarıyla güçlü bir rengi vardır.Bronz bir göz makyajı ile eşleştirebilirsiniz. Gün içerisinde kalıcılığı devam eder çok uzun ömürlüdür.

17-Bordo kırmızı – Make Up For Ever M500

:

cilt tonlarına göre kırmızı ruj seçimi 2016 17 Make Up For Ever M500

Bu ruj şarap mor olarak tarif edilirken serin bordo kırmızı kesinlikle daha fazladır.Serin ve sıcak tenli olanlara hitap eder.Bu ruju 1950’ler tarzınızla eşleştirmeniz uyumlu olacaktır.

18-Yakut kırmızısı – Iman Moisturizing Luxury Lipstick Scandalous

cilt tonları için en iyi kırmızı ruj seçimi Iman Moisturizing Luxury Lipstick Scandalous

Bu yakut kırmızısı koyu renkli bayanlar için iyi bir seçenektir.Kadifemsi dokusu ,nötr serin tonu ve yarı mat bir renge sahiptir.Nemlendirici formülü ve güçlü pigmentasyonları vardır.Bu renk kesinlikle kalabalığın içinde öne çıkmanızı sağlayacaktır.

19-Guerlain Orgueil Rouge G L’Extrait:

cilt tonlarına göre kırmızı ruj seçimi 2016 17 Guerlain Orgueil Rouge G L’Extrait

Bu kırmızı sofistik bir etki yaratır.Bu yıl en büyük yaz partilerine giderken kullanabilirsiniz.Bu sıcak koyu cilt tonu üzerinde parlak duracaktır.Tüm parti boyunca eğlenceli gösterecek parlak kırmızı bir tondur.

20-Mavi bazlı kırmızı Buxom Red Inferno :

cilt tonları için en iyi kırmızı rujlar 2016 17

cilt tonları için en iyi kırmızı rujlar 2016 17

Bu mavi bazlı kırmızı koyu cilt üzerinde parlak ve eğlenceli duracaktır.Nemlendirici etkili olan ürün aynı zamanda uzun ömürlüdür.Bir yaz günü için mükemmel bir seçimdir.

Bir önceki yazımız olan En Hafif Yaz Fondötenleri 2017 başlıklı makalemizde en iyi, en iyi fondötenler ve en iyi fondötenler 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.Açık, Orta ve Koyu Cilt Tonları için 20 En İyi Kırmızı Rujlar YORUMLARI - 2 YORUM
  1. […] İlgili; Açık, Orta ve Koyu Cilt Tonları için 20 En İyi Kırmızı Rujlar […]

  2. Jale dedi ki:

    Kırmızı rujlar benim en çok kullandığım renk.Cilt tonum buğday ama fondötenle genelde esmer gibi yapıyorum. O zaman kırmızı ruj daha çok yakışıyor.2017 modasında özellikle koyu kırmızı mat rujlar ve kahve kırmızı karışımı ruj renkleri var.Tavsiye ederim kızlar özellijle Mac kırmızı rujları bu yıl mükemmel…

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.