Güzelkız.com

Abiye Ceket Modelleri


Abiye Ceket Modelleri

Bayanların düğün nişan gibi organizasyonlarda vazgeçilmezi olan abiye ceketler kıyafetin tamamlayıcısı konumundadır. Özellikle şık davetlerde ve düğün gibi organizasyonlarda bayanların giydikleri abiye üzerine aldıkları ceketler onların herkes tarafından dikkat çekmesine neden olabilir. Bu noktada bayanların en çok ihtiyaç duyduğu ve doğru kombin ile harika bir görünüm kazandığı abiye ceket modelleri konusunda ayrıntılı bilgiyi gelin birlikte inceleyelim.

Parlaklık Demode Oldu

                Geçtiğimiz 5 yıl boyunca yavaş yavaş demode olacağının sinyallerini veren parlak abiye ceket modelleri bu sene yerini tamamen daha mat olan ceketlere bıraktı. Bayanların düğünlerde ve diğer organizasyonlarında sıklıkla başvurduğu bir ceket türü olan abiye ceketlerden bu sene de farklılık beklenmiyor. Parlak renklerden kurtulan abiye ceketler ne yazık ki koyu ve kapalı renklerden kurtulmayı henüz başaramadı. Genel olarak her zevkten ve her kesimden insanın kullanımına uygun olan siyah, füme ve gir tonlarındaki abiye ceketlerin önemli bir kısmında taş işlemesi olması da dikkat çekici bir diğer unsur olarak göze çarpıyor.

Kesim Çok Önemli

Bayanların vücutlarını daha fit ve daha düzgün gösterebilmesi için üzerlerinde giydikleri ceketlerin kesiminin doğru olması gerekir. Bu noktada vücut tipine uygun olmayan abiye ceket modelleri bayanları şıklıktan gittikçe uzaklaştırmaktadır. Abiye ceket alacak bayanların içlerinde giyecekleri kıyafeti düşünerek zıt renklerini düşünmeleri ve ceketlerinde vatka aramaları bizlerin size vereceği en önemli iki ipucudur.

Altınyıldız Ceket Modelleri

                Kadınlara yakışan modelleri olduğu gibi ceketler erkekler için vazgeçilmez bir giysidir. Bu giysiler mevsim farkı gözetmeksizin giyilebilen, altına giyeceğiniz her türlü elbise ile uyum sağlayabilen birer elbisedir. Bu elbiseler sayesinde daha çekici ve daha saygın görünmek mümkündür. Özellikle klasik tipte olan ceketlerle saygınlık kazanmak çok kolaydır. Çünkü ceketlerin kendisi birer saygı abidesidir. Hele de giydiğiniz ceket Altınyıldız ceket modellerinden biri ise işiniz garanti gibidir. Kaliteli bir marka olan bu ceketler size değişik bir hava katacaktır.

Kaliteli kumaşlarla tarzınızı ortaya koyun

Duruşunuzla, giyinişinizle tarzınızı ortaya koymak istiyorsanız sizin için en güzel tercih Altınyıldız ceket modelleri olacaktır. Bu marka ile üretilen ceketlerin tümü kaliteli kumaşlar kullanılarak profesyonel terziler tarafından özenle dikilmektedir. Piyasada satılan diğer ceketlerden daha sağlam olması için ise firmanın kendine has dikim tekniği kullanılmakta ve ceketler sizi yarı yolda bırakmamaktadır.

  • Kumaşlar özellikle toz tutmayan cinsten seçilmektedir.
  • Ölçüler üzerinize şıp diye oturacak şekilde alınmaktadır.
  • Cep sayısı belli bir sayıda tutulmaktadır. Size daha çok saklama alanı sunulmaktadır.
  • Özellikle bel çevresi size hareket kolaylığı sağlayacak şekilde kesilmektedir.

Uzman ellerde şekillenen nadide kumaşlar

Türkiye çapında büyük bir satış oranına sahip olan Altınyıldız ceket modelleri üretilirken kullanılan kumaştan dikilirken kullanılan ipliğe kadar her şey özenle yürütülmektedir. Bu kaliteli malzemeler usta ellerde hayat bulmakta ve sizinle buluşana kadar itina ile korunmaktadır.

Baharlık Ceket Modelleri

Mevsimlerine göre uygun dokularda giyinmek hem sağlık hem de moda açısından önemli bir konudur. Özellikle bahar ayları ise, ne giyilmesi konusunda kararsızlıkların yaşandığı bir dönemdir. Gündüz ve gece sıcaklığı arasındaki fark kafa karışıklıklarına neden olmaktadır.Bahar aylarında gündüz sıcaklığı yüksek iken, akşamları daha serin yaşanmaktadır. Böyle durumlarda gündüzleri ince giyinmeyi tercih ederken, akşamları üşümeniz muhtemel. Bu nedenle mutlaka gardırobunuzda baharlık ceket modelleri arasından bir ürünü bulundurmak gerekmektedir.

                Kurtarıcı Parçalar…

                Bahar aylarının vazgeçilmez kıyafetleri arasında ceketler gelmektedir. Herkesin dolabında mutlaka baharlık ceket modelleri arasından birkaç parça bulunması gerekmektedir. Çok sade giyindiğiniz zamanlarda bile hareketli ve yıldız bir ceket ile çok şık bir görünüme kavuşmanız mümkün olacaktır. Sade giyinmek uyumsuz giyinmek değildir. Cekete uygun kombin mutlaka yapılmalıdır. Ayakkabı gömlek, bluz seçimleriniz günün trendlerini yansıtmalıdır.

                Kumaş Seçimi…

                Bahar aylarında tercih edilen kumaşlar daha çok terletmeyen ve hafif kumaşlar olmalıdır. Böylece bunaltıcı olmadan kıyafetlerinizi üzerinizde taşıyabilirsiniz. Örgü, keten ya da pamuklu ceketler arasından bahar ayına en uygun kumaş ketendir. Bayan ve erkek fark etmeksizin tercih edilebilir.

Alışverişlerinizde mağaza mağaza gezmek yerine internet üzerinden bunu kolaylıkla halledebilirsiniz. Sezon ürünleri mağazalarda pahalı olduğundan, internet alışverişinin bir avantajı olarak da indirimleri görmek mümkündür. Çok fazla siteden yapacağınız araştırmalarda baharlık ceket modelleri arasından size en uygun olanını bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri başlıklı makalemizde bayan abiye ceket modelleri, Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri ve Büyük beden gömlek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.Abiye Ceket Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.