Güzelkız.com

5 Taş Yüzük Modelleri 2018


5 Taş Yüzük Modelleri 2018

5 Taş Yüzük Modelleri 2018

Beştaş yüzük modelleri 2018 son yıllarda kadınlar tarafından en çok kullanılan modeller arasında yer almaya başlamıştır. Pırlantanın zarifliğini seven kadınlar beştaş kullanarak daha gösterişli pırlanta beştaş modelleri ile şık ve gösterişli ürünlere yöneliyorlar. 2018 senesinde birçok markaya ait farlı beştaş modelleri hazırlanmıştır. Bu modeller arasında, pırlantalı beştaş modelleri en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır, kadınlar tarafından yüzüğün üzerinde bulunan 5 adet pırlanta seçenekleri ile kadınlar tarafından yoğun ilgi görmektedir. Her biri yüksek karatlara sahip pırlanta taşlar kadınların kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor.

Beştaş pırlanta modelleri şık ve modern çizgiler ile oluşturulmuştur. Son yıllarda beştaş yüzüklerde kullanılan farklı değerli taşlar, beştaş yüzüklere olan talebi daha da artırmış durumdadır. Farklı değerli taşlar kullanılarak üretilen beştaş modellerinde yüksek kalitelere sahip renkli elmas taşlar, gelenekselliğin baş mimarı olan zümrüt ve yakut taşlar ile birbirinden farklı ve özel tasarımlar hazırlanmaktadır. Özellikle elmas beştaş yüzükler zarafetin ve kalitenin temsili gibi durmaktadır. Elmas beştaş modellerinde kullanılan Rose Altın ise beştaşa geleneksel bir hava vermektedir.

Beştaş Pırlanta Yüzük Modelleri

Beştaş yüzük modelleri 2018 senesinde de  her kadın için vazgeçilmezler arasında yer almayı başarmıştır. Erkekler tarafından evlilik yıl dönümlerinde sıklıkla tercih edilen beştaş modelleri farklı model ve çizgilerle farklı taşlar kullanılarak hazırlanmaktadır. Beştaş modeller ilk çıktığı yıllardan bu yana pırlanta taşlar ile hazırlanmakta idi fakat son yıllarda değişen tasarımlar ile elmas, yakut ve zümrüt taşlarda kullanılmaktadır. İlk olarak pırlanta ile hazırlanmış beştaş modellerini değerlendirmek gerekirse, pırlanta ile hazırlanmış beştaşlar artık klasikler arasında yer almış ürünler kategorisinde bulunmaktadır.

Beştaş modelleri kadınlara ilk olarak pırlanta modeller sayesinde sevdirilmiştir ve asla modası geçmeyecek ürünler arasında yer almaktadır. Pırlanta ile hazırlanan beştaş modellerinde 0.20 karattan başlayarak kişilerin isteğine göre yüksek karatlı beştaşlara kadar birçok model hazırlanmaktadır. Pırlanta beştaşlarda E, F, G, D gibi renk sınıflarında bulunana pırlantalar yer almaktadır. Beştaş pırlanta yüzükler kullanılan karat ve renk özelliğine göre fiyatlandırılmaktadır. Beştaş yüzükler her bütçeye uygun karat ve renk seçenekleri ile hazırlanmaktadır.

Diğer Değerli Taşlarla Hazırlanmış Beştaş Modelleri

Pırlanta beştaşlar artık bir klasik haline dönüşmüş iken son yıllarda pırlanta beştaşlara alternatif olarak hazırlanan değerli taşlar serisi kadınlar tarafından yoğun ilgi görünce tasarımcılar tarafından zengin koleksiyonlar hazırlanarak kadınların beğenisine sunulmuştur. Özellikle elmas ile hazırlanmış beştaşlar kadınlar için ayrıcalığı simgeler hale gelmiş durumdadır. Elmas beştaş yüzük bir statü haline gelmiştir. Değerli renkli elmas taşlarla süslenmiş elmas beştaş modelleri taşın özellikleri ve büyüklüğüne göre fiyatlandırılmaktadır. Elmas taşların zümrüt ve yakutlarla süslendiği modeller ise ihtişamı seven kadınlar tarafında yoğun ilgi görmektedir. Bazı beştaş modellerde elmas ve pırlanta birlikte kullanılarak muhteşem bir ikili oluşturulmuştur. Elmas ve pırlantaların süslediği beştaş yüzük modelleri ayrıcalık ve farklılık isteyen kadınlar tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Beştaş Yüzük Modellerini Uygun Fiyata Almak İçin Yapılması Gerekenler

Beştaş elmas ve pırlanta yüzükler pahalı bir grup oluşturmaktadır fakat bu beştaş modellerini almak isteyen kişilerin yapacağı birkaç küçük yöntem ile beştaş yüzük modellerini çok uygun fiyatlara alabilirler. Beştaş yüzük modellerini uygun fiyata almak isteyen kişilerin online satış yapan mağazaların kampanya ve indirimlerini takip etmeleri gerekmektedir. Beştaş yüzük modelleri 2018 fiyatları ile tüm kadınların ve erkelerin dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Sizde şıklığınız ile ön planda yer almak isterseniz modern tasarımları seçebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Tasarım Harikası Kolyeler Şıklığımızı Arttırıyor başlıklı makalemizde kolye modası, kolye modelleri ve kolye seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.5 Taş Yüzük Modelleri 2018 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.