Güzelkız.com

28 Şık Kulak Piercingleri 2017


28 Şık Kulak Piercingleri 2017

Mevsimlerin değişmesi ile çoğumuz güzelleşmemizi sağlayacak yeni aksesuarlara yöneliyoruz. İçimiz kıpır kıpır nihayet yaz mevsimine girmeye başladık ve değişim ve adaptasyon ihtiyacını hissettik. Kuşkusuz hepimiz gelecek sezon için  yeni bir imajla kendimizi canlandırmak istiyoruz. Görünümünüzü yükseltmek için hemen bir dokunmaya ihtiyacınız varsa kulaklarınıza yeni ve şık 2017 kulak piercinglerini denemenizi öneririz.

Bu kulak Piercingleri gerçekten ucuz ve stillerin çoğu son derece basit bir uygulama ile yapılıyor. Bir kez piercing dünyasına girerseniz, mutlaka kulağınızın en iyi şekline uyan bir kombinasyon bulacaksınız. Üst lob ve helezon ile başlayabilir, daha sonra olağanüstü bir görünüm elde etmek için tragus veya rook bölgenizde deneyebilirsiniz.

Vücut piercingleri 2017

Vücut piercingleri 2017, İyileşme süreleri ve Bakımı

Vücut piercingi, birçok nedenden ötürü yaygın olar

Lütfen, bazı piercinglerin bir tabanca ile delindiğini aklınızda tutun; ancak özellikle endüstriyel ve sarmal piercingler için profesyonel bir kişiye gitmeniz ve bir iğne ile yapmanız gerekir. Süreç oldukça basit ve genellikle o kadar acı verici olmasa da, tamamen düzelene kadar yeni delinmiş kulağınıza iyi bakmanız gerekiyor.Düzelme süresi ile 3 ile 6 ay arasında değişiyor.

28 Şık Kulak Piercingleri 2017 / GALERİ

Bir önceki yazımız olan En İyi Yıldız Dövmeleri 2017 başlıklı makalemizde dövme, dövme modelleri 2018 ve star dövmeleri hakkında bilgiler verilmektedir.
28 Şık Kulak Piercingleri 2017 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.