Güzelkız.com

2019 Yaz Gelin Modası


2019 Yaz Gelin Modası

2019 Söz Çiçeği Modelleri

Söz günü ya da isteme çiçeği olarak kullanabileceğiniz güzel bir buket tercih etmeniz gerekir. Bunun için en iyi seçimlerden bir tanesi elbette güldür. Farklı adetlerde tasarlanan gül buketleri bir isteme töreni için uygun olacağı gibi söz çiçeği olarak da son derece uygun olabilir. 2019 söz çiçeği modelleri özellikle gül ve farklı renk kombinleri ile dikkat çekiyor. Buket içine yerleştirilmiş tomurcuklar, yaprak ya da yeşil dallar da buketi özel ve şık hale getirebiliyor. Bu gibi detayları öncelikle gelin adayının zevklerine göre belirlemeniz gerekir.

Kullanabileceğiniz 2019 söz çiçeği modelleri için canlı çiçekler kullanmaya özen göstermeniz gerekir. Canlı çiçekler her zaman yapma çiçeklerden daha şık ve daha anlamlı olacağı için yapma çiçekler en son çare olarak da görebilirsiniz. Canlı çiçekler duygularınızı anlatmak için de daha samimi bir yol olacağından tercih edilebilirler.

Gül yerine kullanabileceğiniz başka çiçek tasarımları da bulabilirsiniz. Ancak seçtiğiniz çiçeklerin buket olabilmesine özen gösterin. Ayrıca çiçeğin bir tören için kullanılması gerekiyorsa özellikle uzun saplı buketler tercih edilmelidir. İsterseniz 2019 söz çiçeği modelleri ve tasarımlarını inceleyerek zevklerinize uygun bir seçim de yapabilirsiniz. Her mevsim farklı bir çiçek türü daha canlı olarak ortaya çıktığı için seçimlerinizde mevsim özelliklerine dikkat etmeyi unutmayın. Eğer çiçeğin üzerine biraz saç spreyi sıkarak muhafaza ederseniz çiçekleriniz olduğunu gibi kuruyacağı için bozulmadan saklayabilirsiniz.

2019 Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Hayat her gün değişip gelişmektedir. Hayatın değişmesiyle birlikte insanların hayatlarında kullandıkları şeylerde değişip gelişmeye devam etmektedir. Geçmişten günümüze gelen gelenekler günümüz şartlarına uyarlanıp insanlar tarafından uygulanmaya devam etmektedir. Bunların en başında gelenlerden biri ise düğünlerde gelinlik giymektir. Gelinlik bizlere hem doğu hem de batı kültürünün bir armağanıdır. Her gelin adayı düğününde en güzel şekilde giyinmek ister. Her gelin adayına uygun olacak şekilde gelinlik modelleri ve fiyatları mevcuttur.

            Geçmişten gelen rüzgar

            Şimdilerde moda da yer alan kıyafetlerde geçmişten esen rüzgarların etkisi görülmektedir. Bunların başında da kaftanlı gelinlik modelleri gelmektedir. Gelinlik üzerine giyilen nakışlı kaftan ve takılan taç ile gelinler düğünlerinde bir sultan kadar dikkat çekici olmaktadırlar. Ayrıca kına gecesi kıyafetlerinde de kaftanlı modeller en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

            Sadelik ve şıklık romantik modeller

            Düğünlerinde abartının aksine sade ve duru bir güzellik ile adından bahsettirmek isteyen gelinler için romantik gelinlik modelleri güzelliğin adresi oluyor. Çok fazla işleme ve taş gibi detayların kullanılmadığı bu modeller genellikle karşımıza straplez veya kolsuz modeller olarak çıkıyor. Ayrıca romantik modellerde kabarık gelinlik eteğinin aksine etek kısmı ya balık model ya da bol kesim olarak kullanılıyor. Genel olarak sade ve zarif bir görünüşe sahip bu modelde duvaklar gelinliğin hareketlenmesinde yardımcı aksesuar olarak karşımıza çıkıyor.

2019 Yazlık gelin çiçeği modelleri

Gelin çiçeği eskiden günümüze kadar gelin ve arkadaşları, tanıdıkları arasında güzel bir mizansene sebep olan bir obje haline gelmiştir. Arkası dönük şekilde arkadaşlarına gelin çiçeğini atan gelinin çiçeğini yakalayan kişinin yakın bir zamanda evleneceği gibi bir eğlenceli anlayış oluşmuştur. Bu nedenle gelinin düğün esnasındaki görünümü, mekândaki tarzı veya uyumu gibi detayların yanı sıra bu eğlenceli anlarda başrolü oynadığından önemi de giderek artmıştır. Gelinliğinizle uyumlu bir görünüm sağlayabileceğiniz gelin çiçeğini oluştururken bulunduğunuz mevsimi göz önünde bulundurmanızda da fayda vardır. Bu açıdan yaz mevsiminde düğün yapacak olan çiftler oldukça şanslıdır. Pek çok çeşide sahip yazlık gelin çiçeği modelleri mevcut bulunmaktadır.

Kır çiçeklerinden oluşmuş gelin çiçeği modelleri:

Özellikle kır düğünleri veya açık hava düğünleri için çok tercih edilen kır çiçekleri gelin buketleri olarak çok kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Zarifliğinizi ön plana çıkaracak olan gelin çiçeğiniz ile siz de harika bir izlenim yaratabilirsiniz. Gelinliğinize de son derece uyumlu olacak gelin çiçeğiniz ile hayallerinizdeki görünüme ulaşabilirsiniz. Yaz düğünleri için ideal olan bu çiçekler uygun fiyat seçeneklerine sahip olup değişen bütçe ve zevklere hitap edebilmektedir.

Farklı çiçeklerden oluşmuş gelin çiçeği modelleri:

Özellikle orkide, leylak, yedifil, şakayık gibi farklı çiçeklerin kullanıldığı gelin çiçekleri çok sık tercih edilmemekle beraber kullanıldığında mükemmel bir görünüm oluşturmaktadır. Daha çok pembe, beyaz, mor gibi renklerin kullanıldığı çiçeklerde kırmızı gibi daha farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Kendinize, zevkinize ve gelinliğinize uygun 2019 gelin çiçekleri arasından bir tercih yaparak siz de yaz için yapacağınız düğünde elinize alacağınız gelin çiçeğinizi belirleyebilirsiniz.

Güllerden oluşturulmuş gelin çiçeği modelleri:

Çiçekler evleneceğiniz kişiyle olan aşkınızı tanımlamada da oldukça başarılıdır. Kırmızı güller aşkı, tutkuyu sembolize ederken beyaz güller saflığı, masumiyeti temsil ederek hoş bir ambiyans yaratmaktadır. Günümüzde oldukça çok kullanılan güller farklı renklerin bir arada kullanıldığı kombinler halinde de kullanılmaktadır. Beyaz güllerin özellikle pembe güllerle birlikte kullanılmasıyla hoş bir renk elde edilmektedir. Böylece yaz mevsiminde evlenecek gelinler için pek çok gelin çiçeği seçeneği sunulmuştur.

2019 Yazlık nişanlık abiye modelleri

Birbirini seven çiftlerin kurduğu hayallerin gerçekleşmesi için çok uğraşa gerek duyulur. Bunun için yapılacak ve düşünülecek şeylerden bir tanesi de birbirimizi tanımanız için yapılan düşman törenidir. Herkesin önünde evleneceğine söz veren çiftler bu arada kendilerini anlamasını düşündükleri bir zaman aralığıdır. Fakat nişan için de düğün kadar hazırlık yapmak gerekir. Özelikle gelin adayının giyineceği kıyafet konusunda çok zorluk çektiği bir gerçektir. Yaz aylarında yapacağınız nişan için genellikle daha hafif ve açık renkli nişanlıklar tercih edilir. Ve en uygun saç modeli ile çok şık olmak mümkündür. Sizin için en iyi nişanlık modelleri internetten ya da mağazalardan kolayca bulunmaktadır. Kataloglar hazırlayan bazı mağazalar gelin adayları için büyük kolaylık sağlamıştır. Bu kataloglar sayesinde aklımızda nasıl bir nişanlık giyineceğimizi oluşturabiliriz.

                Nişan yapmak için dikkat edilmesi gerekenler

                Sizin de bildiğiniz gibi nişan evlenen çiftlerin evlilik gibi özel bir şeye attıkları ilk adım olmaktadır. Bu adımı iyi atmak devamının da iyi geldiğine işaret olabilir. Özellikle davet edeceğiniz konuklarınız için her şeyin özel olarak hazırlanması için büyük uğraş gereklidir. Yıllardır süregelen bu gelenekler nişanın çiftlerin karar aşaması olarak bilindiği ve bu gününde düğün gibi hazırlıkların yapılması gerektiğini gösterir. Nişan için bayanların giymek istedikleri nişanlık modeli de ortama uygun olmalıdır. Mevsim olarak da mekân olarak da göz önüne alındıktan sonra seçeceğimiz nişanlık tam olur. Yaz mevsimlerinde açık havada yapılacak nişan için abiye modeli nişanlık en iyi tercih olabilir.

                Açık saç ve çiçeklerle ışıldayın

                Son zamanların en önemli konularından biri olan evlilik için yapılacak hazırlıklar için gerekli süre için nişan yapılır. Nişan da bayanlar için özel kıyafetler tasarlanmış ve bu kıyafetlerin seçimi sadece size kalmıştır. En güzel nişanlar için seçeceğiniz yazlık nişanlık abiye modelleri ile istediğiniz gelin adayı olma yolunda devam edebilirsiniz. Sizin için gelen sevdiklerinize daha güzel görünmek için en güzel nişanlık açık saç ve çiçek buketi ile herkesi büyülemek mümkün olacaktır. Güzelliğiniz ile ortamı parlatmak için abiye nişanlıkları tercih etmelisiniz.

Gülaylar Pırlanta Küpe Modelleri

Küpe çoğu aksesuar arasında belki de en vazgeçilmez olanların başında gelmektedir. Kadınların takı sektöründe kullanmayı en çok tercih ettiği küpe modelleri arasında kuşkusuz ki en yaygın olanı Tek taş şeklinde olan ve son derece şık bir görüntü sergilenmesine neden olan zarif modellerdir. Gülaylar pırlanta; tek taş şeklinde tasarladıkları farklı karat ve büyüklüğe sahip olan tek taş pırlanta modelleri ile şıklığı kulaklarınıza taşıyor. Bayanların güzelliklerini ve zarafetlerini tamamlarken tek taş küpeden faydalanmaları onları olduklarından daha da şık bir görünüme kavuşturuyor. Tektaş küpe seçeneklerinin yanı sıra elmas modellerinin de sıklıkla tercih edildiği farklı kesim ve modellere sahip olan Gülaylar Pırlanta ürünleri; elmasın farklı renklerle bezenmesiyle hem Osmanlı kültürünü hem de aynı zamanda şıklığın son dokunuşlarını ayağınıza kadar getirmeye ve göz kamaştırmaya devam ediyor.

Pırlanta ve incinin aynı anda kulakta boy gösterdiğini düşünün ve ne kadar harika olabileceklerini hayal edin. İkisinin birbirinden eşsiz aurasının birleştiği zaman neleri mümkün kılabileceğini bilmek ve bunun farkında olmak sizi bir adım öteye taşıyacaktır. Farklı kesim ve modellerin boy gösterdiği bu modeller şıklığınızı tamamlamanız için sizlere imkan sunmaktadır ve sizi güzelliğin son derece ötesine taşımaya da devam etmektedir. Aynı zamanda birbirinden farklı ve renkli taşlarla da bezenmiş ve daha ağır küpelerle de şık olmak isterseniz birçok seçenek mevcut durumdadır.

Bir önceki yazımız olan 2019’da Keşfetmeniz Gereken 10 Marka başlıklı makalemizde 2019 abiye markaları, 2019 elbise markaları ve 2019 tesettür markaları hakkında bilgiler verilmektedir.2019 Yaz Gelin Modası Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.