Güzelkız.com

2019 Modalife Halı Modelleri


2019 Modalife Halı Modelleri

Evlerimizi dekore ederken genellikle son aşamaya bıraktığımız halılar aslında dekorasyonu bütün haline getiren parçalar olduğu için seçimi zordur. Dekorasyonunuzu tamamlayıp daha iyi gösterecek bir halı seçebileceğiniz gibi aynı zamanda uyumsuz bir seçim yaparak görüntüyü bozmanız da mümkündür. Bu yüzden halı seçerken zemin ve duvar rengi, odada bulunan mobilyaların renkleri ve tarzları dikkate alınmalı ve tüm bunlara uyum sağlayacak bir seçim yapılmalıdır. 2019 Modalife halı modelleri size zengin alternatifler sunarak karar vermenizi kolaylaştırıyor.

Modern dünyada dekorasyon modasına yön veren güncel yaklaşımlar halı piyasasında da yer buluyor ve her sezon birbirinden büyüleyici tasarımlar üretiliyor. Modern, klasik, sade, renkli ve daha pekçok tarzda halı modeli bulabilirsiniz. Önemli olan başta da söylediğimiz gibi evinizin dekoruna hitap eden bir halı modeli seçmek.

Beyaz döşemenizin üzerine renk katmak için enine çizgili farklı renklerin kullanıldığı halıları tercih edebilirsiniz. Sade ama etkileyici bir halı arıyorsanız tek renk olup bir kenarında delikli işlemelerin yer aldığı boyut kazandırılmış tasarımlara göz atabilirsiniz. 2019 Modalife halı modelleri klasik çizgileri günümüze uyarlıyor. Patchwork görünümlü farklı renklerin kare, dikdörtgen şekillerde birleştirildiği halı modellerini buna örnek verebiliriz.

Aynı rengin farklı tonlarında desen içeren monokrom halılar sade şıklık arayanlar için ideal bir alternatif olacaktır. İddialı bir model arıyorsanız leopar, zebra sırtı görünümünde halılar size heyecan verebilir. Farklı geometrik şekillerdeki halılar ile evlerinize canlılık katabileceğiniz gibi tek renk üzerine tek desen ile zarif bir görünüm oluşturabilirsiniz.

 

2019 Modalife Oda Halıları

Ev dekorasyonunda önemli bir yerde olan halılar seçilirken neye göre karar verileceği kolay olmamaktadır. Evinizi yeniliyor yada sıfırdan döşüyorsanız ilk olarak nasıl bir halı istediğinizin kararını vermelisiniz. Yer döşemesiyle beraber tamamen kaybolup giden bir halı seçebileceğiniz gibi salonda star olacak ve dikkat çekecek bir halı da seçebilirsiniz. Bu noktada mağazada kaybolmamak adına desenli ya da sade, nasıl bir halı istediğinizi belirleyerek yola çıkmanız zaman kazandıracaktır.

Her sezon tasarladığı ürünler ile hayallerimizi gerçekleştiren, tekrardan alışveriş yapma isteği uyandıran ender firmalardan Modalife yine harika tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. 2019 Modalife oda halıları konusunda uyumlu mobilyalar üretiyor. Eğer çok hareketli ve iddialı görünümde bir salona sahipseniz sade, abartısız bir halı seçmelisiniz. Aynı şekilde sade bir salona ise ihtişamlı desenlerdeki yada canlı renklerdeki bir halı seçmeniz yerinde olacaktır. Eğer desenli bir halı seçmeyi düşünüyorsanız zemin rengi ile kontrast oluşturarak farklı bir hava katabilirsiniz. Beyaz zemin üzerinde siyah beyaz renkteki zebra desenli halı çok şık duracaktır.

Unutmayın salonunuzda yapacağınız küçük ama etkili en iyi değişim halınızı değiştirmektir. Perdeleriniz, mobilyalarını ile bütün olacak turuncu, kırmızı gibi canlı renklerdeki halılar ile evinize hareket, dinamizm katabilirsiniz. Küçük odalar için daha nötr desenler idealken, büyük odalarda birkaç desenin birleşimi olan renkli halılar çok şık durmaktadır.  2019 Modalife oda halıları açısından her tarza uyacak mobilyalar üretmektedir. Salonunuzu tamamlayacak mobilyaları, Modalife ayrıcalığı ile seçebilirsiniz.

2019 Modalife Çocuk Odası Halıları

Çocuk odaları kuşkusuz evimizin en önemli mekanlarından biri. Çocuklarımızın kaliteli vakitler geçirmesi ve güvende olmaları gereken bir oda. Çocuk odanızın duvar, mobilyalar ve tüm dekorasyonunu tamamladıktan sonra sıra iyi bir halı ile bütünleştirmektir. 2019 Modalife çocuk odası halıları bu anlamda evinize uyum sağlayabilecek seçenekler içeriyor.

Günümüzde son zamanlarda birbirinden farklı halılar tasarlanıyor ve çocukların sıkılmadan üzerinde vakit geçirecekler, oyun oynayacakları bir eşya oluyor. Çocuk odası için tasarlanan halılar genellikle onların sevdikleri çizgi film kahramanlarından oluşan desenlerde oluyor. Bununla beraber çocuk halıları için hijyen çok önemli. Antibakteriyel ürünlerden yapılmış olmasına ve kaymaz halı özelliğinde olmasına dikkat edilmesi gerekiyor.

2019 Modalife çocuk odası halıları herkesin bütçesine ve evinin tarzına hitap edecek yönde özellikler içeriyor. Çocuk odası için halı seçerken üst bölümünün yumuşak dokulu olmasına dikkat etmelisiniz. Böylece hareketli olan çocuğunuzun yaralanma riskini en aza indirirsiniz. Çocuğunuzun belirli bir yaşta ise halı seçerken kesinlikle fikrini almalısınız. Sevdiği bir figürde halı alabilirsiniz. Eğer çocuğunuz çok küçükse düz renklerde dikkatini dağıtmayacak bir halı seçebilirsiniz. Ya da çiçek, böcek gibi çeşitli figürlerde modelleri deneyebilirsiniz.

Çocuk odası halılarının temizliği evin diğer halılarına göre daha titiz yapılmalıdır. Çocuğunuzun mikrop kapmaması adına sık temizlenmeli ve süpürülmelidir. Ayrıca halının yapıldığı materyalin kir barındırmaması ve kaliteli olması da önemlidir. Modalife, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak ürünler sunuyor.

Bir önceki yazımız olan 2019 Modalife Yatak Odası Modelleri başlıklı makalemizde 2019 modalife yatak odası modelleri, yatak odası fiyatları ve yatak odası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.2019 Modalife Halı Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.