Güzelkız.com

2019 Gigi Hadid X Vogue Eyewear Koleksiyonu


2019 Gigi Hadid X Vogue Eyewear Koleksiyonu

Güneş gözlüğünde yeni arayışlar son yıllarda moda takipçilerinin ilgisini çekiyor. Güneş gözlüğü özellikle yaz aylarında tarzınızı tamamlayan en önemli aksesuardır. Güneş gözlüğü seçiminiz stiliniz hakkındaki en önemli ipucudur. Vogue Eyewear son yıllarda en çok öne çıkan markalar arasındadır. Bohem ve Retro tarzı tasarımlarıyla özellikle 90lı ve 70li yıllara özlem duyanların gözünden kaçmayacak modelleri ile Vogue bu sezonda yeni tasarımlarını özel bir davetle tanıttı. Türkiye’den de pek çok ünlünün katıldığı davette ünlü model Gigi Hadid’in Vogue Eyewear için tasarladığı modeller yer aldı. Davette tanıtılan pek çok model izleyenlerden tam not aldı. Farklı ve göz alıcı bir tarzı bohem Bu yazıda en çok dikkat çeken modelleri bir arada bulabilirsiniz.

Özel Kapsül Koleksiyon

Gigi Hadid’in Vogue için tasarladığı koleksiyonun adı Özel Kapsül Koleksiyon’dur. Son yıllarda en gözde modalardan birisi olan eskiye dönüş ve Retro tarz bu koleksiyonun en önemli özelliği. Cesur ve yenilikçi tasarımlarıyla herkesin merakla beklediği bu koleksiyonun ürünleri yaz aylarında herkesin gözdesi olacak. Günümüz moda trendlerinin en önemli özelliklerinden birisi bohem çizgilerin öne çıkmasıdır. Modern ve yenilikçi çizgilerle birleşen bohem bir tarz bugün hem kadınların hem de erkeklerin takip ettiği bir tarzdır. Vogue Eyewear bu çizgiyi daha uzun bir süre devam ettireceğe benziyor. Gelelim bu yılın en orijinal gözlük tasarımlarına.

Zoom In

Bu senenin en çok beğenilen gözlük modeli Zoom In’dir. Burun girintisi olmayan ve gözü tamamen tarzıyla oldukça özgün ve cesur çizgilere sahip olan bu model beş farklı çerçeve rengiyle sunuluyor. Yüzü geniş bir şekilde saran bu model gözlükte yenilikçi çizgileri seven ve taşımaktan korkmayanlar için tasarlanmış.

G-Vision

İnce çerçeve ve gözlükte belirgin ve keskin hatlardan oluşan G-Vision da bu sene davetlilerin dikkatini çekmiştir. Geometrik hatlara sahip bu geniş camlı model de yüzün büyük bir bölümünü kapsar ve yine burun girintisi fazla olmayan modeller arasında. Vogue bu sene kesintisiz, geniş ve oldukça yenilikçi tasarımlarla karşınızda. Tanıtılan her model farklılığı ve yenilikçi çizgileriyle dikkat çekiyor.

Soho 90

İsminden de anlaşılacağı gibi Soho 90 90lı yılların modasını beğenen ve klasik çizgilerden vazgeçemeyenler için tasarlanmış. Çerçeveleri dikdörtgen biçiminde olan bu model yana doğru genişleyen ve yatay olarak uzun bir model, ama enlemesine daha dar bir tasarım. Camları yine ince bir çizgiyle birleşen modelin diğerlerinden farkı burun girintisinin daha belirgin olması. Svarovski taşlarla süslenmiş olması ise hem cesur hem de nostaljik bir hava vermiş olmakla birlikte göz alıcı bir tasarım olmasını sağlamış. Bu model de farklı ve dikkat çekici renkleriyle izleyenlerin beğenisine sunulmuş.

La Fayette

Küçük ve oval camlı güneş gözlüğü sevenleri de unutmayan Gigi Hadid’in bir diğer göz alıcı tasarımı ise La Fayette’dir. Diğerlerine göre yüzü çok daha az kapsayan bu modelin camları neredeyse üçgen biçiminde ve daha küçüktür. Bilindiği gibi küçük camlı gözlükler de bohem ve Retro bir trend için vazgeçilmezdir. Metal çerçevesi ve farklı renklerdeki camlarıyla La Fayette gittiğiniz her yerde stilinizle bir adım öne geçmenizi sağlayabilir.

Koleksiyonlarda Yer Alan Kadın Profili

Gigi Hadid’in Vogue için hazırladığı koleksiyonun tanıtımında hem yabancı hem de Türk pek çok ünlü yer aldı. Bu koleksiyon kendine güvenen modern ve karizmatik kadını temsil ediyor. Aynı zamanda enerjik, cesur ve farklı çizgileri bir araya getiriyor. Güneş gözlüğünde hem yenilikçi ve özgün, hem de eskiye bir özlemi yansıtan Retro ve bohem çizgileri bir arada görmek isterseniz Vogue’nun bu seneki modellerine bir göz atmalısınız. Bu koleksiyondaki her model stlinizle gittiğiniz her yerde dikkat çekmenizi sağlar. Yüzü büyük oranda kapsayan modellerin ilk bakışta bütün gözleri üzerine çevirtir. Bunun yanında dikdörtgen çerçeveli Soho 90 ve daha küçük üçgen çerçeveli La Fayette de küçük camlı ama yenilikçi tasarımları sevenler için ideal. Vogue gözlükleriyle stilinizi tamamlamak isterseniz siz de bu seneki Özel Kapsül Koleksiyonu’na bir göz atmalısınız. Mutlaka aralarından beğendiğiniz bir model bulabilirsiniz. Davete katılan ünlülerin de çok beğendiği modeller bu yazın en ok tercih edilen güneş gözlükleri olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Düğün için Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Abiye Elbise Modelleri, balık elbise modelleri ve Düğün için Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
2019 Gigi Hadid X Vogue Eyewear Koleksiyonu Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.