Güzelkız.com

2019 Gelinlik Fuarı


2019 Gelinlik Fuarı

Gelinlik fuarları çeşitli illerde düzenlenen ve farklı şehirlerden gelinlik tasarımlarını tanıtmaya gelen kişilerin oluşturduğu bir platformdur. Gelinlik fuarlarına tasarım gelinliklerde dahil edilir. Bu fuarlarda bulmak istediğiniz gelinlik türlerine en kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Gelinlik fuarları bize gelinlik türleri hakkında sezon bilgisi verir. Kimi zaman ise tasarım gelinlikler diğer gelinlik türlerinin önüne geçer. Gelinlik fuarlarında hem tasarımcılar hem de alıcılar aynı platformda buluşurlar. Bu fuarlarda genellikle evlenecek genç kızlar ve üreticiler bir arada bulunmaktadır. Beğendiğiniz gelinliği fuarda satın alarak o çok istediğiniz gelinlik hayalinize gelinlik fuarlarında kavuşabilirsiniz. Gelinlik fuarlarına pek çok ayrı şehirden tasarımcılar katılmaktadır. Moda evinde kendi gelinliklerini üreten tasarımcılar her sene İzmir’ de düzenlenen gelinlik fuarına katılmaktadır. Değişik gelinlik modelleri üreten tasarımcılar için kendilerini göstermeye bir fırsat tanıyan gelinlik fuarlarına olan ilgi her geçen yol artmaktadır. Farklı fikirleri ve tasarım örnekleri olan genç yeteneklerde gelinlik fuarlarında yerlerini alırlar. Fuar gençlerinde kendilerini göstermek için bulabileceği en uygun yerlerden biridir.

Gelinlik fuarlarında ünlü tasarımcılarda ziyaretçi olarak bulunarak farklı modeldeki gelinliklerden ilham alırlar. Her tasarımcının aklındaki örnekler birbirinden farklıdır. Bu nedenle gelinlik fuarları hepsini bir arada görebileceğiniz en renkli ortamdır. Kaçırılmaması gereken bir fırsat olan gelinlik fuarlarında sade tasarımlı veya gösterişli gelinlik modelleri bir arada bulunmaktadır.

Gelinlik Modellerinde Güpür

Son yıllarda tercih edilen güpürlü gelinlik modelleri, pek çok yıldan beri kullanıcılarına destek verse de, günümüzde yine bu modeller yaygın olarak tercih ediliyor. Eğer ki Gelinlik modellerinde güpür detayları nasıl boy gösteriyor diyorsanız, eteklerden omza, omuzdan bel detaylarına kadar bu güpürlere ulaşabilmek mümkündür.

Dantel desenler

                Sizlere bahsedeceğimiz danteller, direkt olarak dantel kumaş şeklinde sizlere destek olsa da, transparan üzeri dantel işlemelerde bir hayli tercih edilenlerden olmuştur. Yine ünlü sanatçılar arasında olan Gülben Ergen’de dantelli transparan kumaş kullanılan bir modeli tercih ederken, gayet şık ve modern bir görünüme sahip olmuştur. Sizlerde omuzları ve kolları tamamen transparan ve dantelli işlemlere sahip bir ürün tercih etmek istiyorsanız, mantıklı bir seçim olabilecektir.

Eteklerde güpür detaylar

                Elbette ki herkes sade ve düz tasarımlardan tercihler gerçekleştirmiyor. Yine ipek ya da saten kumaşlardan dizayn edilmiş gelinlik etek uçlarında, güpür detaylar kendini göstererek, ortama ayak uydurmanızı da sağlayacaktır. Bir geline en çok yakışan şey dantel diyecek olursak, gelinlik modelleri güpür seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı daha rahat karşılayabilecektir.

Straplez modeller

Göğüs dekolteli ve güpürlü gelinlik tercih edilecekse, seçimler straplez modellerden yana olabilir. Göğüs dekoltesi olan bu ürün, göğüs yaka kenarlarında güpürler ile sizlere eşlik ederken, daha çekici bir görünüme sahip olabilmenizde sizlere yardımcı olacaktır. Yine beraberinde taş süslemelerde kendini gösterirken, daha ihtişamlı bir tasarım ortaya koyulabilecektir.

Glint Couture Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Her yıl yüzlerce moda tasarımcısı, birbirinden farklı gelinlik modellerini gelin adayları ile buluştururken, Glint couture gelinlik modelleri ve fiyatları hakkında araştırmalar yapmak isteyenler için, şu bilgilerden bahsedebiliriz.

Glint couture

Bu tasarımlara kısaca bir göz attığımızda, ağırlıklı olarak dantel ve transparan kumaşların kullanıldığına şahit oluyoruz. Bahsettiğimiz Glint couture gelinlik modelleri, genel olarak beyaz, krem ve kırık beyaz olarak dizayn edilmiştir. Göğüs dekolteleri transparan kumaşlar ile kapatılsa da, straplez yaka seçenekleri şıklığı hiç kaybetmeden gelin adaylarına destek olmaktadır.

Uzun gelinlikler

Gelinlikte dantel detaylar her zaman önemli yere sahip olurken, dantel kumaşlardan tasarlanmış olan bu modeller, uzun kuyruk detayları ile daha çekici olabilmenizde destekçi olmaktadır. Yine kuyruk detayları olmasa da, etek kesim detayları uzun tutularak, istekler karşılanmaktadır.

A kesim gelinlikler

Son yıllarda yine en çok tercih edilenlerden birisi A kesim gelinlikler olurken, eğer ki hazır üretim gelinliklerden tercih etmek istiyorsanız, Glint couture gelinlik fiyatları, her bütçeye uygun olabilmektedir. Fakat özel dikim bir gelinlik üzerinizde taşımak isteniyorsa, bu durumda daha farklı ve yüksek ücretler ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Modellere göz atalım

En ünlü moda tasarımcıları genel olarak sizlere, prenses kesim, straplez, düşük omuzlu, dantelli ve taş işlemeli modeller sunmaktadır. Bunlar ile birlikte, kalp ve M yaka seçeneklerden de seçimlerinizi gerçekleştirebilir ya da bunun yanı sıra, sırt dekolteli gelinliklere de kesim detaylarının şıklığıyla ulaşabilirsiniz.

Kalıcı Nikah Şekerleri

En özel günlerinizden biri olan nikah töreni için herkesin kendine göre tasarladığı ve konuklarına ikram ettiği nikah şekeri bulunmaktadır. Bu nikah şekerleri çoğu zaman bir kere bakıldıktan sonra çöpe atılır. Nikah şekerinizin kalıcı olmasını istiyorsanız farklı tasarımlarda nikah şekeri kullanmalısınız. Hoş ve değişik fikirler nikah şekerinizin daha kalıcı olmasını sağlayacaktır. Kalıcı nikah şekeri türlerine en iyi örnek; magnetlerdir. Dolapların üzerinde kullanılan magnetlerden eğlenceli olanları tasarlayarak konuklarınıza armağan edebilirsiniz. Bu eğlenceli bir yazı olabilir veya tüllerden oluşan bir erkek kadın figürü olabilir. Magnet fikrinde ne kadar yaratıcı olacağınız tamamen size bağlı. Kalıcı nikah şekerleri içinde; porselen kutularda sunulan şekerlerde oldukça kalıcıdır. Şirin renkli porselen kutulara koyacağınız şekerler konuklarınız tarafından çok beğenilecektir. Kutuların üzerine renkli kurdela ile farklı bir tasarım uygulayabilirsiniz. Eğer bütçeniz elveriyorsa daha farklı nikah şekerlerine yönelebilirsiniz. Her fikrin içinde şeker olması kaçınılmaz. Şeker tüketildikten sonra ömür boyu kalıcı olacak bir şeker detayı kullanmayı unutmayın.

Kalıcı nikah şekerlerinden biride; hoş ve sevimli keselerdir. Bu keseler içine nikah şekerinizi koyarak farklı bir tasarım yapabilirsiniz. Hasır keseler her zaman tercih edebileceğiniz kalıcı nikah şekerleri içinde yer almaktadır. Bunun yanında konuklarınıza sunabileceğiniz en kalıcı nikah şekeri fikri ise; küçük saksılarda sunulan bitkilerdir. Bu konuklarınız için gerçekten çok farklı bir hediye olacaktır.

 

 

Bir önceki yazımız olan 2019 Askılı Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2019 Askılı Gelinlik Modelleri, 2019 Balık Gelinlik Modelleri ve Kelly Store Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
2019 Gelinlik Fuarı Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.