Güzelkız.com

2018 Kır Düğünü Fiyatları


2018 Kır Düğünü Fiyatları

 

Kır düğünü fiyatları 2018 yılında şehre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Şık bir mekanda zarif bir düğün gerçekleştirmek niyetindeyseniz cebinizden çıkacak olan paranın hesabını çok detaylı şekilde yapmalısınız.

Düğün yapmak istendiğinde en temel gereksinimlerden biri de mekan seçimi olmaktadır. Doğru mekanı seçmek, düğünle konsepti bütünlemek ve misafirlerin güzel bir akşam geçirmelerini sağlamak için düğün mekânının önemi çok büyüktür.

Düğün alternatifleri arasından kendinize en uygun olanın kır düğünü olduğuna kadar verdiyseniz bakacağınız mekânlar da buna göre değişkenlik gösterecektir. Özellikle İstanbul içi kır düğünü seçimi yapmak, detaylı bir araştırmayı zorunlu kılmaktadır zira İstanbul kır düğünü fiyatları 2018 yılında diğer illere nazaran biraz daha yüksektir.

2018 Kır Düğünü Fiyatları

Kır düğünü yapmak isteyen kişiler, bulundukları ile bağlı olarak tercihlerde bulunabilirler. Düğünü İstanbul’da olacak olan kişilerin, kır düğünü ne kadara mal olur sorusunun cevabını bulmaları gerekmektedir.

İstanbul’da nerede ikamet ettiğiniz de kır düğünü adresleri açısından önemlidir. Beykoz kır düğünü İstanbul genelinde en çok tercih edilen adresler arasında yer almaktadır. Beykoz kır düğünü fiyatlarına baktığınızda fiyatlandırmanın kişi başı yapıldığını görebilirsiniz.

Yapacağınız düğün hafta içi ve yemeksiz olursa kokteyl ikramı ile kişi başı 30 ile 80 TL arasında değişebilmektedir. Tercih ettiğiniz nokta atışı adrese göre kişi başı değişimler olacaktır.

2018 Anadolu Yakası Kır Düğünü Fiyatları

Kır düğününü Anadolu yakasında yapmak isteyen kişiler; Pendik, Kartal, Maltepe, Kadıköy, Üsküdar ve Beykoz tercihlerinde bulunabilirler. Genel olarak kıyas yapıldığında yemeksiz ve hafta içi olan kır düğünlerinde en ucuz ilçenin Maltepe ve Kadıköy olduğu dikkat çekmektedir. 30 TL ile 50 TL arasında değişin fiyatlar, gelecek davetli sayısına göre belirlenmektedir.

Kır düğünü için Üsküdar ve Beykoz ise en çok talep gören adresler arasında yer almaktadır. Manzara, doğa ve turist ağırlama oranıyla da artış gösteren fiyatlar, ilçenin pahalı olması nedeniyle artış gösterebilmektedir.

2018 İlçeye Göre Kır Düğünü Fiyatları

İstanbul’da kır düğünü yapmak isteyen kişiler, fiyatların ilçe bazında değişiklik gösterdiğini unutmamalıdır. Sık tercih edilen ve kır düğünü için uygun görülen ilçelerde fiyatlar yüksek olurken nadir tercih edilen kır düğünü mekânları daha uygun fiyata bulunabilmektedir.

Kır düğünü yaptırmak için Beykoz’u tercih eden biri ile Kadıköy’ü tercih eden biri aynı fiyatları ödememektedir. Hafta sonu yemekli kır düğünü Beykoz’da 100 TL civarında iken Kadıköy’de aynı niteliklere sahip düğün ücreti en fazla 80 TL tutarında olmaktadır.

2018 Yemekli Kır Düğünü Fiyatları

İstanbul’da kır düğünü fiyatları İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası olarak çok büyük farklılıklar taşımaktadır. Düğününüzü Anadolu yakasında yapmak isterseniz düğün içeriğini belirlemeniz gerekmektedir.

Zamanına karar verdikten sonra düğününüzü yemekli mi yemeksiz mi yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Yemeksiz kır düğünü fiyatları hafta içi 30 ile 50 TL arasında değişiklik gösterirken hafta sonunda 50 TL ile 80 TL arasında fark etmektedir.

Yemekli kır düğünü yapmak isteyen kişiler ise hafta içi yemekli kır düğüne kişi başı 50 ile 80 TL verirken; hafta sonu yemekli düğüne kişi başı 80 ile 100 TL arasında bütçe ayırmak mecburiyetindedir.

2018 Avrupa Yakası Kır Düğünü Fiyatları

Avrupa yakasında kır düğünü yapmak isteyen kişilerin 2018 yılında önceki yıllara nazaran daha fazla ücret ödeyeceklerini bilmeleri gerekmektedir. Popüler mekânların yoğun olduğu yakada bazı ilçeler, düğün için aylar öncesinden tutulmaktadır. Dolayısıyla erken karar verip erken kiralama indiriminden faydalanmak da yardımcı olacaktır.

Neredeyse tek başına tüm Avrupa yakasının kır düğünü ihtiyacını karşılayan Sarıyer bu konuda en popüler ilçelerden biridir. Sarıyer’de fiyatlar hafta içi yemeksiz olmak şartıyla 80-100 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Mekâna ve mevsime bağlı olarak 150 TL’ye kadar artış gözlemlenmektedir.

2018 Avrupa Yakası Yemekli Kır Düğünü Fiyatları

2018 Avrupa yakasında yemekli kır düğünü yapmak istediğinizde öncelikle hafta içi mi yoksa hafta sonu mu düğün yapacağınıza karar vermelisiniz. Hafta içi yemekli olan kır düğünlerinde fiyatlar en az 50 TL en fazla 150 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Hafta sonu yemekli kır düğünü yapmak isteyenler ise en az 80 TL en fazla 200 TL kadar ücret ödemektedir.

Bir önceki yazımız olan 2018 Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2018 gelinlik, 2018 gelinlik modelleri ve gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.



2018 Kır Düğünü Fiyatları Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.