Güzelkız.com

2017 Yılı İlkbahar-Yaz Sezonu Renk Trendlerine Dair İpuçları


2017 Yılı İlkbahar-Yaz Sezonu Renk Trendlerine Dair İpuçları

İlkbahar Yaz Sezonu Renk Trendleri 2017

İlkbahar yaz sezonu renk trendleri 2017, Geçirmiş olduğumuz zamanlarda dünyada ki en iyi modacıların takibe aldığı moda haftaları başlamış durumdadır. Hatta yakın zamanlarda İstanbul’da da moda haftası yapılmıştır. Bu haftalarla birlikte ilkbahar ve yaz modası hakkında birkaç ipucu ile sizlere bilgi vereceğiz. İlkbahar, yaz koleksiyonları tüm modacılarla ve moda seven kişilerce izlendi. Pantone Renk Enstitüsü de ilkbahar ve yaz trend renkleri resmen açıkladı. Kırmızı, beyaz, siyah gibi renklerin dışında işte trend

Niagara Denim Mavi

Bu renk mavinin soft mavi tonlarından biridir. Mavinin her tonuyla uyumlu olan bir renk olarak görülür. Modacılardan biri bu rengi denim trençkotta kullanmıştır. Elbise tasarımlarında kullandığı bu renk fark ediliyor. Bu durumda da bu rengi tercih eden kişi sayısı yükselir. Bu senenin trend renklerinde olacak bu mavi tonu göz doldurmaktadır. Bu rengi ipek kumaşlarda hatta gece elbiselerinde dahi kullanabilirsiniz.

 Çuha Çiçeği Sarısı

İlkbahar ve yazın vazgeçilmez sarı rengi yine gözde tonlarıyla bizlere gelmektedir. Bu yıl trend olan ve sarıyı canlı olarak bizlere yansıtan bu ren kıyafetlerimizi güneş gibi parlatmaktadır. Çuha çiçeğinden ilham almış sarı renginin bu tonu sizin için kesinlikle kullanabilecek bir yeri vardır.

 Lapis Mavi

Yazımızın başında bahsettiğimiz niagara mavisi gibi değil de bu renk mavinin biraz daha canlı bir tonudur. Bu renk güneşli günlerde iç açıcı ve gayet güzel durmaktadır. Bu rengi kıyafetlerinizde veya aksesuarlarınızda seçmeniz sizin için trend renklerin en iyisinden birini çok iyi şekilde kullanmanızı sağlayabilir. Bu rengi güçlü bir renk olmasıyla tarif edebiliriz.

 Kırmızı, Turuncu

Alt tarafında kırmızı olan turuncu bu sene kasıp kavuracak gibi duruyor. Eğlenceyi temsil etmekte olan bu renklerin birleşimi göz alıcı olmakla birlikte muhteşem bir görüntü sağlayabilmektedir. 2017 yılında yaz için çok tercih edilebilecek bir renk olarak gözükmektedir.

Aqua Mavi

Bu renk mavinin bir farklı tonudur. Bu tonla birlikte resmen yaz sezonu için hazırsınız diyebiliriz. Bu tonla taze, canlı bir görüntü elde edebilirsiniz. Yazın romantikliğini de yansıttığına şüpheniz olmasın. Yeşili ve yeşilinde güzelliğini bu rengin alt tonlarında yaşadığını fark etmeniz pekte zor değildir.

Yeşil

Bu renk için tam yeşil demek sarıya haksızlık olurdu. Doğallık, yazın verdiği cesaret ve yazın güzelliğiyle birlikte bu renk birleştiğinde muhteşem şeyler ortaya çıkabilmektedir. Çoğu ünlü markalarda bu yeşil tonuyla karşılaşabilirsiniz.

Pembe Civanperçemi

Moda haftasında incelemeler sonucunda neredeyse her kıyafette bu rengin kullanıldığını görmekteyiz. Bu renk pembe renginin dışında romantik ve canlı tonları da yansıtmaktadır. Bu rengi yazın ilerleyen zamanlarında önümüze çıkmasını beklemekteyiz.

Lahana Yeşili

Bu renkte doğadan ilham almış ancak bir tarafı da sağlık açısından ilham alan renklerdendir. Bu senenin trendleri arasında bulunan bu renk asker yeşiline yakın bir tondadır. Bu renge ısınmamanız pekte mümkün olmuyor.

Tatlı Leylak, Elektrik Moru

Her sezon morun bir tonu trendler arasında bulunmaktadır. 2017 yazında da morun bu tonu bu listede bulunmaktadır.

Metalik Renkler Altın Ve Gümüş

Metalik renklerin trend oluşu hiçbir zaman durmayacak gibi. Her rengin içerisine metalikleri katabiliriz bu sene.

 

Bir önceki yazımız olan İşte İsimli Bileklik Modellerinin Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.2017 Yılı İlkbahar-Yaz Sezonu Renk Trendlerine Dair İpuçları Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.