Güzelkız.com

2017 Yaz Saç Renkleri


2017 Yaz Saç Renkleri

2016 /2017 yılında en trend olan yaz saç renkleri ve modelleri !

Platin rengi saçlar

Açıklama: Ilham almak için Jennifer Lawrence’den başka Sharon Dorram, Sally Hershberger gibi sarışın ünlülerin renkleri de ilginizi çekebilir. Sharon Dorram küllü sarışın gölgeleri ile dramatik bir görünüm yakalamıştır.
Herkes saçlarını platin sarı yapabilir ancak hafif bir tona sahipseniz bu saçı elde etmek sizin için daha kolay olacaktır. Böylelikle saçlarınız daha az zarar görür. Ayrıca boyalı saçlar daha fazla bakım istediğinden her iki ile dört hafta arasında saçınıza bakım yaptırmanız gerekmektedir. Bu da aynı zamanda ekonomik anlamda bir gider gerektirmektedir.
Teknik olarak farklı tonlardaki sarı tona kremsi sarışın gölgeler uygulandığında en iyi görünüme kavuşabilirsiniz. En iyi renk için saç tabanını hafifleterek yüz çevresine uçuk sarışın vurgulandığında ve bunu bir örgü ile eşleştirdiğinizde sarışın bebek görünümü elde edebilirsiniz.

platin saç renkleri ve modelleri 2017

platin saç renkleri ve modelleri 2017

Bal Rengi Saçlar

Açıklama: İki kelime ile bal rengi saçlar Jennifer Lopez’de muhteşem görünüyor diyebiliriz. Ayrıca bu sezon çok popüler olduğunu da söyleyebiliriz.
Bal rengi saç tonu ile yüzünüze aydınlık ve sıcaklık katabilir, özellikle koyu ve ela gözlülerde, kakao cilt tonuna sahip açık kahverengi tonlu kişiler çok ideal bir görünüme kavuşabilirler.
Teknik olarak: iki ya da üç ton tabana uygulanarak yüz etrafında hafif kül vurgular ile en iyi görünüm sağlanabilir. Kökler genellikle her altı ila sekiz hafta arasında bakıma ihtiyaç duyarlar.

bal saç renkleri 2017

bal saç renkleri 2017

Çilek Sarışın saç rengi

Açıklama: sarışın gölge üzerine uygulanabilir bir renk olup Blake Lively ve Dorram gibi ünlüler tarafından kullanılan oldukça düşük bakım isteyen bir ton olduğunu söyleyebiliriz. Mavi veya yeşil gözlü kişilerde şeftali tonlu cilde sahip herkes bu gölgeyi kolaylıkla uygulayabilir.
Teknik olarak: doğal rengin ışığı yeterli ise bal ve çilek tonlarında karıştırılarak basit bir vurgu ile bu görünüm elde edilebilir. Saçınızın bazı biraz daha koyu ise, çilek sarışın ince tonları ile birlikte doğal renginden iki tonuyla tek bir işlemle aynı etkiyi verecektir. çok fazla bakım gerektirmeyen bir saç rengidir. Her iki yada üç ayda bir bakım yapılabilir, ancak taban açıldığında ise, her dört ile altı hafta arasında bakım gerekebilir.

çilek sarışın saç rengi

çilek sarışın saç rengi

Karamel Gölgeli Saç Renkleri

“Bahar 2016 saç trendleri arasında kesinlikle sıcak renklerden olan aynı zamanda 70 lerin stilini andıran ” Corinne Adams, Jhon Frieda Serge Normant’ı önermektedir. “70’lerde kadınlar saçlarına doğal bir altın, kestane tonu, parlaklık ve renk katmak için doğal kına kullanıyorlardı. Bu zahmetsiz saçlara kavuşmanın bir anahtarıdır. ” Olivia Wilde, Miranda Kerr ve Jessica Biel sadece karamel kullanan ünlüler arasındadır.
Karamel saç rengi ile yüzünüze sıcaklık katabilirsiniz, çünkü bu gölge koyu saç ve adil bir cilde sahip insanlar üzerinde mükemmel görünümler sağlamaktadır.
Teknik olarak saçınızın uçlarına her yerine ya da sadece orta kısmına uygulayarak bir stil oluşturabilirsiniz. Minimal olarak üç ayda bir bakım isteyen bir renktir.

karamel gölgeli saç rengi ve modeli

karamel gölgeli saç rengi ve modeli

Harmanlanmış Sarışın Renkli Saçlar

Açıklama: Gigi Hadid, Beyoncé ve Khloé Kardashian gibi ünlüler kendi doğal koyu saçlarına sarının farklı tonları ile köklerini harmanlayarak çok güzel bir görünüm elde etmişlerdir.
ayrıca bu ünlüler saçlarını mümkün olduğunca doğal gösteren tonları tercih etmişlerdir.
Teknik olarak doğal bir sarışın oluşturmak istiyorsanız hafif bir baz ile daha sonra parlaklık eklemek için yoğun renkle eşleştirilmiş balyajınızı saç köklerine uygulayarak elde edebilirsiniz. bu saç bakımını yaklaşık iki ayda bir tekrarlamanız gerekmektedir.

sarı saç rengi ve modelleri 2017 18

sarı saç rengi ve modelleri 2017 18

Renk: Gri Yeşil Saç Renkleri

Açıklama: Kylie Jenner ve göre Ocak-Marie Arteca , NYC Broome & Güzellik gökkuşağı renklerinin tümüyle oynarken dumanlı mavi tonu deneyerek popülerlik kazananlar arasındadır. Bakınız: Gri Saç Renkleri ve Modelleri 2016 2017
Bu gölge şık bir görünüm isteyen insanlar için harika birr uygulama olabilir.
Teknik olarak soluk sarının üstüne kot rengi ombre eklenmesiyle elde edilebilir.

gri yeşil saç renkleri 2017

gri yeşil saç renkleri 2017

İstediğiniz rengi elde etmek için ayrıca beğendiğiniz renk tonunu da kuaförünüze gösterdiğinizde kolaylıkla istediğiniz rengi elde edebilirsiniz. bakımını ise dört ile altı hafta arasında gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İlkbahar Yaz Stiliniz için Trend Doğal Saç Renkleri 2017 başlıklı makalemizde 2016, 2016 saç renkleri ve 2017 saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.
2017 Yaz Saç Renkleri YORUMLARI - 2 YORUM
  1. […] Ayrıca Bakınız: 2017 Yaz Saç Renkleri […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.