Güzelkız.com

2017 Topuklu Ayakkabı Modelleri


2017 Topuklu Ayakkabı Modelleri

Kadınlar için ihtiyaçtan ziyade bir aksesuar, bir gösteriş unsuru olarak görünen Topuklu Ayakkabı her yıl farklı model ve renk seçeneği ile modanın kalbi olma yolunda ilerlemekte. 2017 Topuklu Ayakkabı Modelleri incelemesi yaparken bu yıl oldukça farklı çalışmaların yapıldığı, ayakkabı model ya da renk uyumundan ziyade rahatlığın ön planda olduğunu gördük.

Genelde iş ya da davetler sırasında tercih edilen bu tür ayakkabılar son zamanlarda günlük hayat içerisine de girmiş olup kıyafet uyumlarına göre değişiklik kazanmıştır. Kadınlar, son zamanlarda dolgu, yüksek ve platform olmak üzere 3 farklı ayakkabı türü üzerine yoğunlaşmış durumda. 2017 Topuklu Ayakkabı Modelleri hakkındaki detaylar yazımızın devamında yer alacaktır.

Dolgu Topuklu Ayakkabı

2017 yılı Topuklu Ayakkabı Modelleri içerisinde en çok tercih edilen modelin Dolgu Topuklu Ayakkabı olduğunu söyleyebiliriz. Her elbise ve kıyafete uygun renkler bu tür ayakkabının tercih edilebilirlik oranını artırarak popüler bir hale getirmekte. Bu yılın modası renkler daha çok beyaz, krem, siyah ve renkli tasarımlardan oluştuğu gözlemlenmekte. Bantında bulunan lastik ya da korumalıklar rahatlıkla bileklere takılabilmekte olup rahatsızlık meydana getirmez. Dolgun Topuklu Ayakkabı olsa da zemini tüm gün geçirmeye uygun olarak tasarlandığını, kullanımının rahatlık ön planda geçerek tasarlandığını belirtmek istiyoruz.

İnce Bantlı Topuklu Ayakkabı

2017 Topuklu Ayakkabı Modelleri sadece günlük kullanıma uygun olarak geliştirilmemiştir. Bu modeller arasında gece kullanımlarına uygun olacak, kişileri ve kıyafetleri yansıtabilecek bir ayakkabı tercihi yapmak kadınların görünüş ve özgüvenlerini büyük oranda artırmaktadır. İnce Bantlı Topuklu Ayakkabı modelleri her yıl olduğu gibi bu yıl da trend bir şekilde yerini korumakta.

Tasarım ve renk açısından kıyafetlere uygun her tercihin yapılabiliyor olması ekstre olarak bu tür ayakkabıya olan ilgiyi artırmakta. İnce Bantlı Topuklu Ayakkabılar ile yürüyüşün ne kadar zor olduğunu herkes kadar biliyor ve bu alanda olumsuzluk yaşamamak için pratik yapılmasını tavsiye ediyoruz. 2017 Yılı Topuklu Ayakkabı Modelleri arasındaki diğer ürünler ise;

Platform Topuklu Ayakkabı

2017 Ayakkabı Modelleri arasında yer alan Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıllarda da kombinelerin vazgeçilmez parçaları arasında yer almakta. Tasarım açısından şık bir görsellik oluşturan platform ayakkabılar, görsellik etkileri sayesinde zarafetin aynası olarak karşımıza çıkmakta. Yüksekliklerden ziyade platform ayakkabıların üzerinde bulunan aksesuarlar ve yapı malzemeleri görselliklerin oluşmasına katkı sağlamakta.

Yüksek Topuklu Ayakkabı

Kadınlar için topuklu ayakkabı kullanmanın bir diğer güzel yanı da boyunuzu olduğundan uzun göstermektir. Hem çekici bir görüntüye sahip olmak hem de boyunuzu olduğundan uzun göstermek için yüksek topuklu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz.

Ucuz Topuklu Ayakkabı

Orijinal bir topuklu ayakkabının ücreti çoğu zaman birçok kadının bütçesini aşmaktadır. Her kıyafete uygun olacak şekilde ayakkabı alımı yapılması imkansız duruma geldiğinde alternatif yöntemler, alternatif ürünler devreye girmektedir. Ucuz ayakkabı üretimlerinin yapıldığını söylesek de rahatlığı konusunda tam olarak istenilenleri sunamayacağını belirtebiliriz. Ucuz Topuklu Ayakkabı Modelleri günlük kullanım içerisinde bazı sıkıntılar meydana getirebilmektedir. 2017 Topuklu Ayakkabı Modelleri fiyatları hakkında bilgi almak isteyen kişiler;

 

2017 Topuklu Ayakkabı Fiyatları

2017 Topuklu Ayakkabı Modelleri içerisinde oldukça farklı model seçeneğini olduğunu gördük. Fiyatlar, 55 TL’den başlayarak 350 TL’ye kadar artış göstermektedir. Dolgu Topuklu ayakkabıların ücretleri düşük seyrederken diğer modellerde artış gösterdiği görülmektedir.

Bir önceki yazımız olan 2017 Yılının En Göze Çarpan Denim Trendleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
2017 Topuklu Ayakkabı Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.