Moda

2017 Moda Rengi Yeşil

By  | 

2017 moda rengi yeşil olarak seçildi.Bizde size yeşil kıyafetleri nasıl giyeceğiniz ve neler ile kombinleyebilirsiniz araştırdık. Sizi yeni sezon ilkbahar yaz modasına yeşil ile hazırlamak için buradayız!

Yeşil sözcüğünü okurken ya da yeşil bir şey görürsem, aklıma gelen ilk şey doğa ! Baharın gelişini kutlayan insanlarda nisan ayı günlerinde yeşil kıyafetler ve elbiseler giyerler. Yeşil tonların büyük bir hayranı değilseniz, umutsuzluğa düşmeyin! Baştan aşağı yeşil kıyafetlerle giymek zorunda değilsiniz. Örneğin, yeşil ayakkabı, şapka, üst veya etek gibi yeşil ayrıntıları kombininize ekleyebilirsiniz!

Bu yüzden, ilkbahar 2017 modasında yeşil giymenin ve iham almanın yollarını gösteren bu fikirlere bir göz atalım. Stilinize ve vücut şeklinize uyacak bir kombinasyon bulabilirsiniz, kim bilir. Keyfini çıkarın!

[haber id=”7898″]

Yeşil renk ile Güzel Kıyafet Fikirleri

Yeşil ile birlikte uyum sağlayan renkler, siyah, beyaz, altın, gri veya mavi ile karıştırabilir ve güzel görünürsünüz.Bu renkler ayrıca bahar için en güzel seçimlerdir.Çiçek desenli yeşil kıyafetlerde giyebilirsiniz. Yeşil bir etek veya bluz da harika bir seçim olabilir!

[galeri]

Bir önceki yazımız olan İlkbahar İçin Şık Ofis Kombinler 2017 başlıklı makalemizde 2016 ofis kombinleri, 2017 bahar modası ve 2017 kadın modası hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir