Güzelkız.com

2017 Gelin Makyajı ve Saç Modeli Trendleri


2017 Gelin Makyajı ve Saç Modeli Trendleri

Bu güzel gelin makyajı ve farklı tüm sonbahar 2017 gelinlik saç modeli trendleri, en son gelinlik moda haftası içinde tanıtıldı. Ama pek çok durumda, sonbahar 2017 gelinlik saç ve makyaj trendleri bize tıpkı canlı düğün gibi görüldü. Kadınların kişisel stilleri çok farklı türde olduğu için sunulmak üzere benzersiz saç ve makyaj stilleri tasarlanmıştır.Sizde gelecek yıl için düğün planlıyorsanız akılda tutmak isteyeceğiniz en iyi sonbahar 2017 gelinlik ve makyaj trendlerinin bazı listesidir.listesine bir göz atın.

1-Gelin için Çiçek Taçlar

Bu Boho-şık moda elyaf tasarımlar yeni bir eğilim . Sonbahar 2017 için yinelenen bir tema olarak gösterilen gelin saçlarından.Bu şekilde çiçeklerle süslü bir tacı saçlarınızda kullanabilirsiniz yine bir çiçek buketini tören boyunca elinizde tutmak için de kullanabilirsiniz.
Bu sezon için, çiçek kron da yarı örgü veya kıvrımları saç modelleriniz de kullanabileceğiniz gibi , saçınıza doğrudan çiçeklerle bezenmiş bir taçta kondurabilirsiniz.

gelin saç aksesuarları 2017

gelin saç aksesuarları 2017

2-Beyaz bir Dokunuş

Gözlerinizin iç köşelerine beyaz göz farı uygulayarak gözlerinizi daha uyanık ve canlı gösterebilirsiniz. Bu bir asırlık makyaj sırrı 2017 gelin makyajında trend olarak yukarı yükselmiştir. Bu makyaj sizi daha genç ve uyanık gösterir. Soğuk havada sonbahar ya da kış düğün bakmak için ideal bir makyaj olacaktır.
Bir gelin yorgun görünebilir.gözlerinizin içine beyaz küçük bir dokunuş ekleyerek bu sorunu halledebilirsiniz. Zaten düğünde de beyaz giyeceğiniz için bu makyaj çok uyumlu olacaktır.

gelin saç ve makyaj trendleri 2017

gelin saç ve makyaj trendleri 2017

3. Pembe Dudaklar ve Göz Kapakları

Bu trend 2017 gelin makyajı trendleri gibi ses getirmeyebilir ama sonuç gerçekten güzel. Göz kapaklarınızın ve dudaklarınızın yakın bir şekilde eşleşmesi için açık pembe renk kullanarak sizi düğünde parlak ve genç gösterecek bir uygulama yapabilirsiniz.. Aynı zamanda bu makyaj size peri masalı cazibesi ekler. Eğer sizde bir peri masalı düğünü hayal ediyorsanız bu makyajı denemelisiniz.

gelin saçı ve makyajı 2017

gelin saçı ve makyajı 2017

4. Geometrik Kedi Gözü Gelin Makyajı

İnce bir kedi gözü makyajı yapmak modern gelinliğe klasik bir romantizm getiriyor. Geometrik kedi gözü makyajı sizi zarif ve çekici gösterecektir. Bu zamansız kedi gözü tarzı için yepyeni bir tarz getiriyor . Gözlerini vurgulamak için derinliği yüzünüze yeterli derecede verecektir.

gelin makyaj trendleri 2017

gelin makyaj trendleri 2017

5. Vintage Gelin Saç ve Takı

Geleneksel yönergeleri takip ediyorsanız size gelin görünümü için eski bir şey gerekir.Bu güzel sonbahar 2017 gelinlik güzellik trendi ile bir taşla iki kuş vurmak daha kolay olacaktır. Bu eğilim özellikle yarı toplanmış saçta güzel durur. Örgü size saç kıvrımları sayesinde aksesuarları uygulama şansı verecektir. İnci,çiçek ya da olabilecek diğer güzel parçalarla bu trendi eşleştirebilirsiniz.

vintage gelin saç aksesuarları 2017

vintage gelin saç aksesuarları 2017

6. Parlayan Gül Altın Göz Farı

Gül altın her zaman romantik bakmayı sağlayan metalik tonlarından biridir. Genel olarak metalik sinirli görünebilir, ancak bu pembe gölge sadece bir gelin için romantiklik katabilir. Bu harika bir gelin tarzı. Her türlü ile eşleştirilmiş bakacağız bir güzellik trendi var; Metalik bir göz farı için oldukça sessiz, çıplak bör görüntü. Bu trend yüzün doğal ve genç görünmesini sağlar.Güzelliğinizi destekleyecek ve cildinizi parlak gösterecektir.

İlgili :Gelin Topuz Modelleri 2017

metalik altın gelin makyajı

metalik altın gelin makyajı

7. Gelinlere Burgulu Yarım Yukarı Örgü Saç Modeli

Bu aynı zamanda günlük görünüm için de popüler olmuştur. Sonbahar 2017 gelinlik saç trendlerinin başında gelir.Tüm Instagram üzerinde saç modelinin bu tip fotoğraflarını bulabilirsiniz. Bu yüzden sadece düğün için bir babacan tarzı. Çiçek kron ve vintage takı gibi diğer sonbahar 2017 gelinlik aksesuar trendleri ile eşleştirilebilir. Bu saç çiftleri birçok durumda doğrudan güzel katlanmış içine parçaları örmeye mümkün olacaktır.

gelin topuz modelleri 2017

gelin topuz modelleri 2017

8. Klasik Modern Sihir

En iyi bilinen klasik sihirli makyaj stillerinden biri kalın kırmızı dudaklardır. Yani, olması gerektiği gibi bu trende koridorda yürürken çarpıcı bir detay var. Genellikle bir kadının hayatının en çekici günü, tasarımcılar, klasik sihir almak ve onlara çağdaş katlanmış yollar vermenin bir yolunu bulurlar.Yarı mat kırmızı-turuncu standart kırmızı modern bir eğilimi gösterir.

Sonbahar kış 2017 gelin saç ve makyaj modelleri

Sonbahar kış 2017 gelin saç ve makyaj modelleri

9. Aşağı Uzun Akan Saç Modeli

Önümüzdeki sezon için birçok gelinlik pist üzerinde, uzun akan saç görülecek.Sonbahar 2017 gelinlik saç terndlerinde biridir. Dramatik ve güzel bir tarzı olduğu görülüyor. düğün için saçınızın sizi hayal kırıklığına uğratacağından korkmayın . Saçınızın yukarı taranmasıyla geleneksel gelin olabilirsiniz, ancak saç görkemiyle çok ilgi odağı olacaktır .Bunun için biraz zamanı hak ediyor.
Bu, bohem çekici bir saç modeli trendi. Bunun içn yapmanız gereken güzel kıvrık ya da saçınızı kontrol altında saç tutmak için düzleştirilmiş olmalıdır.

sonbahar kış gelin saç modelleri 2017

sonbahar kış gelin saç modelleri 2017

10. Doğal, Çıplak Gelin Makyajı

Tabii, bu listede görüldüğü gibi çok büyük düşüşler de 2017 gelin makyaj trendlerinde yaşanıyor. Başka bir eğilim tamamen kozmetiği terkediyor ve büyük bir gün için doğal gidiş fikridir. Bu genellikle bahar için büyük bir eğilim olmakla birlikte sonbaharda kadar kendini göstermiştir.
Düğününde büyük bir yol katetmek ve en iyi özelliklere dikkat çekmek için ve makyajlı doğal güzelliklerinizi göstermek için ideal bir trendir.

sonbahar kış doğal gelin makyaj modelleri 2017

sonbahar kış doğal gelin makyaj modelleri 2017

Tamamen makyajdan vazgeçmekten korkuyorsanız , bazı hafif kapatıcı ve size biraz renk vermesi için allık kullanabilirsiniz. Emin olun büyük gün geldiğinde bu trend cildinizi sağlıklı ve canlı gösterecektir.Doğal ya da çıplak makyaj tarzı da seçenekleriniz arasında olsun..

Bir önceki yazımız olan Kadınlar için en güzel kısa saç kesimleri 2017 başlıklı makalemizde bayan, bayan kısa saç ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.2017 Gelin Makyajı ve Saç Modeli Trendleri YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] New York Uluslararası Gelin Haftasında uzun zamandır beklenen koleksiyonlarından birine sahip olan sonbahar / kış Pronovias 2017-2018 gelinlik koleksiyonu sunuldu. Birkaç saat önce tasarımlarını açıkladı. Pronovias 2017 gelinlik gösterisi takdir edilesi bir hayret oluşturdu.Kamuoyu önünde en romantik ve duygusal tasarımlar olarak belirlendi. Pronovias’ın zamansız ve daha modern siluetleri yaratıcı yönetmen Hervé Moreau karışımıdır. “La Ciel” gökyüzünden esinlenerek herhangi bir gelinin kişiliğini uygun tasarımlar yaratmıştır.Eterik ve hafif gelinlikler 2017 gelinlik koleksiyonunun en önemli parçalarından. Moreau sonbahar 2017 serisinde rahatlıkta ön planda tutulmuştur. Cilde olan güveni hissettirmek için tasarlanmıştır. Bu koleksiyonu gezerken bir şey fark edebilirsiniz. ilk şey zımba özellikli eğri-sarılma, sensually hassas sırf kılıflar en şık malzeme olan doğal organlarının eğrileri geliştirilmiş olmasıdır. Bakınız: 2017 Gelin Makyajı ve Saç Modeli Trendleri […]

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.