Güzelkız.com

2017 2018 Saç Renkleri ve Modelleri


2017 2018 Saç Renkleri ve Modelleri

2017 /2018 Saç renkleri ve modelleri arasında kadınlar için en trend olanları bu yazımızda derledik!

 

Küllü Sarışın Katlar

Daha açık bir renkte koyu kahverengi saçları kaldırmak çeşitli süreçler alabilir. Bu durumda, bu kumlu sarışın ve kahverengi saç rengi elde etmek için bir uzman ile randevu alın.

küllü sarı

küllü sarı

Çok Boyutlu Işıklar ile Dalgalı Bob Saç

Saçı vurgulamak her zaman önemlidir ve hafif uçları iyi boyanmış ve iyi planlanmış bir rengin sonucudur. Görünüm daha hafif ve daha eğlenceli, doğal bir görünüm sunar.

gölgeli bob saç modeli

gölgeli bob saç modeli

Kırmızımsı Altın Uçlar ile Zengin Kahverengi Saç

Saç koyu kahverengiye karşı kırmızımsı altın uçlarla birleştirilmiştir.genel görünümünü gerçekten iyi bir saç.Görünüm, yumuşak, parlak ve merak uyandırıcı.

kızıl ve altın gölgeli kahve saç rengi

kızıl ve altın gölgeli kahve saç rengi

Kahverengi, Kırmızı ve Altın Saç

Esmer tenliler için zaten sıcak renkli saç olarak kabul edilir, ama kırmızı ve altın eklenmesi gerçekten bir derinlik verir. Uzun katlar ile yapılır .

altın balyajlı kahve saç renkleri

altın balyajlı kahve saç renkleri

 Koyu ve Işıklı Asimetrik Bob Saç

Kısa asimetrik bob sarışın saç vurgulamaktadır. Kısa koyu kahverengi saça mükemmel parlak bir görünüm verir. Bu muhteşem saç her açıdan harika görünüyor.

gölgeli koyu saç rengi

gölgeli koyu saç rengi

Kahverengi İnce Gölgeli Saç

Beklendiği gibi bu koyu saç rengi muhteşem ve bu fotoğraftaki gibi büyüleyici . ‘Saçta hiç solukluk yoktur. Uzun bob ya da ‘lob’ modelleri için harika!Zengin kahverengi saç renginde neredeyse gölge hiç yok gibi incecik . Doğru yapılırsa, bu renk doğal görünümlü etki sunar.

az gölgeli kahverengi saç

az gölgeli kahverengi saç

Koyu Kahverengi ile Gölgelendirilmiş Saç

Koyu kahverengi ve açık kahverengi saç renkleri birlikte kullanılmıştır. Birbirini besleyen. hafif kahverengi saçlar ve gevşek bukleler tarafından geliştirilmiştir.

gölgeli koyu kahve saç rengi

gölgeli koyu kahve saç rengi

Siyah ve Kahverengi Ombre Saç

Uzun saç rengi ile gitmek kolay olabilir, ama bu saçta ile esmer bir pencereden gelen ışığı anımsatan çizgiler bulunuyor. Sadece bunu başaracak olmanız bile yeterli. Doğal ve kolay görünüyor.

siyah ve kahve üstünde ombre

siyah ve kahve üstünde ombre

Kış İlhamlı Kırmızımsı Kahverengi Saç

Kahverengi saç, genellikle düz ve sıkıcı olarak kabul edilir. ombre tedavi yavaş yavaş sona doğru bir kestane kahverengi değiştirirse ise sadece kırmızı ufak bir ipucu, saçlarının köklerini ısıtır. Genel etkisi sonbahar sezonu gibi sıcaklık ve derinlik katan koyu kahverengi saç renklerinden biri olmasıdır.

kızıl kahve gölgeli saç rengi

kızıl kahve gölgeli saç rengi

Asimetrik Kahverengi Bob Saç

Bu görünümü elde etmek için, stilist folyolar ile çalışmalısınız, sonra saçların bir prizmatik kahverengi renk ucunda taranması gerekir. Hala doğal olan saç , kesinlikle göz alıcı olacaktır.

kahve bob saç modeli

kahve bob saç modeli

Koyu Kırmızı / Kestane Saç Renkleri

Koyu kırmızı saç pek çok yönden zekice yapılır. Ombre ve renk geçişleri ile, koyu kızıl saç renkleri moda stillerinde ilerleme yapıyor ve tonlar çeşitli fantastik, canlı görünüm yaratmak konusunda çok başarılı. Sıkıcı şey ama şu 20 koyu kırmızı ve kumral saç rengi seçeneklerine bir göz atın!

Bordo Ombre Kırmızı Saç

Köke kadar , parlak kızıl saç! Bu boyut ve rengiyle canlı bir etki sunuyor.Saça yapılan düzenli tedavi rengi korumaya yardımcı olacaktır .

bordo ombreli kırmızı saç renkleri

bordo ombreli kırmızı saç renkleri

Renk Kırmızı Saç değiştirme

Renk kombinasyonu bindirmeleri ile uçları ince bir turuncu renge dönüşür.Koyu kırmızı saç haline dönüştürülürken mor kökleri ortaya çıkacaktır. Görünüm ve genel renk olarak merak uyandıran eğlenceli bir genel tasarımdır.

kırmızı kızıl karışımı saç rengi

kırmızı kızıl karışımı saç rengi

Kahverengi Gül Kızıl Saç

Gül kızıl saç genellikle koyu kahverengi saçla ile birlikte kullanılmaz, ama bu fotoğrafın dayalı bir istisnadır. Etkisi neredeyse prizmatik, ama kesinlikle güzel ve eşsiz. Anı zamanda yumuşak ve dokulu bir görünüme sahip.

gül gölgeli kahve saç renkleri

gül gölgeli kahve saç renkleri

Bakır ve Kızıl Saç

Bakır koyu kızıl saçlar doğal görünümlü ve parlak olur.Koyu kızıl saçlar temel rengi artırıyor ışıklı bir vurgu için mükemmel bir seçenektir.

bakır ve kızıl saç rengi

bakır ve kızıl saç rengi

Koyu Kırmızı Üzerine Siyah Saç

Birçok kişi koyu saç renklerinin iyi vurgular yapmadığını düşünür. Amabu derin kırmızı şarap saç siyah taban rengi ile güzel bir tezat oluşturur. Krmızı renk saç uzun katmanlı ve gevşek dalgalar ile süslenmiştir.Eğlenceli bir görünüm yaratmıştır.

koyu kırmızı üzerine siyah gölge

koyu kırmızı üzerine siyah gölge

Zengin, Koyu Kırmızı Şarap Rengi Saç

Zengin ve derin koyu kırmızı saçın parlak bir fikir olmadığı bir yanılgıdır.saç nemli tutulması sağlıklı ol masını sağlar.mat görünümlü renk tutmak için randevular kalacak.

şarap kızılı saç renkleri 2017 8

şarap kızılı saç renkleri 2017 8

Kırmızı Akşam Rengi Saç

Güzel parlak uçları ve koyu kökleri, yapılan tüm kırmızı tonları akşam olmakta olduğunu hatırlatır.Müthiş çekici bir saçtır

kırmızı kızıl saç renkleri

kırmızı kızıl saç renkleri

Mor ve Kızıl Saç

Zengin saç renklerinde daha koyu tonlarında parlak derinden pigmentli olanlar vardır. Bu neredeyse kırmızı mor saç şarap zenginliklerini taklit eder. Bir çok cilt tonlarında güzel görünür.ama çok fazla değil, bu yüzden bu konuda etkisini artırmak için derin koyu kırmızı saç rengi denemelisiniz.

mor kızılı saç

mor kızılı saç

Ahududu Koyu Kırmızı Saç

Dahil rekler arasında Ahududu vardır ve göründüğü gibi lezzetli görünüyor. pürüzsüz ve eşit ve rengi ile iyi bir uyum içindedir.

koyu kırmızı saç renkleri 2017

koyu kırmızı saç renkleri 2017

Sarı Uçlar ile Bakır Saç

Parlak kırmızı saç yanı sıra bir temel renk olarak bakır geliyor. Bu durumda sarışın ile vurgulanır ve kırmızımsı kahverengi ile ayarlanır,kıvırcık, omuz uzunlukta saç modeli üzerinde çok sevimli bir renge sahiptir .

sarı ombreli bakır saç renkleri 2017

sarı ombreli bakır saç renkleri 2017

Çilek Sarı ombre ile leylak rengi

Bu omuz uzunluktaki bob saç bukleler ile hareketlendirilmiştir. Leylak parlak geniş çizgiler, pembe ve çilek sarışın uçlar ile ile genel etkisi kızıl saç renkleri elde edilmiştir.

leylak rengi saç modeli

leylak rengi saç modeli

Koyu Kırmızı ve Kahverengi Saç

Hacim ve uzunluğu ile doğal saç renginden birkaç tonları açık tonlar ile harika görünüyor. Bukleler kırmızıyı geliştirir ve saç modeline hacimli bir görünüm katar.

koyu kırmızı kahve saç rengi

koyu kırmızı kahve saç rengi

Çok Boyutlu Havuç Bakırı Saç

Çok boyutlu kalitesi ile koyu kırmızı saç tüm açılardan harika görünüyor. Işıklı sağlıklı , parlak ve canlı görünüyor. Bu daha geleneksel koyu kızıl saçlı tonudur.

havuç bakırı saç rengi

havuç bakırı saç rengi

Romantik Mor ve Koyu Kırmızı Saç

Koyu saç renkleri dramatiktir.Bu saç şarap tonuyla yumuşak ve romantik kabul edilir. Karanlık kırmızıları ve morları düzgün karıştırırsanız bu gevşek dalgalar üzerinde parlak görünür.

mor kırmızı karışımı saç renkleri

mor kırmızı karışımı saç renkleri

Koyu Kestane Saç

Bu koyu kumral saç modeli oldukça şık olan saç tonlarından. Parlak kumral çizgiler koyu kumral baz renklere karşı güzel duruyor. Genel etkisi, parlak ve zengin bir saç.

koyu kestane saç renkleri 2018

koyu kestane saç renkleri 2018

 Kırmızı Balyalı Gevşek Dalgalı Saç

Ateşli kırmızı çizgiler, eğlenceli ve parlak bir görünüm veriyor. Unutulmaz kızıl saça ilginç bir çizgiler eklenmiştir.Herkesin istediği bu saça hareket eklemek için dalgaları deneyebilirsiniz.

kırmızı balyaj saç

kırmızı balyaj saç

Bakır ombreli Bordo Saçlar

Bu saç uçlarında parlak bakır kullanılmıştır. Eğlenceli bir saç rengidir.Bakır etkisi ile çok güzel bordoya kaydırılmış bir saç.

bakır ombreli saç

bakır ombreli saç

Prizmatik Ateşli Kırmızı Saç

Bu tarz saç dolgun ve özenle yerleştirilmiş rengin tüm farklı katmanları ile daha canlı hale getirilmiştir.Prizmatik saça başka büyük bir örnektir. Çarpıcı ve daha iyi şekillendirilmiş katmanları tarafından geliştirilmiştir.

ateş kırmızı saç rengi

ateş kırmızı saç rengi

 Doğal Kızıl Saç

Kızıl saç yumuşak görünümü ile dikkat çekiyor. Belirgin kırmızı renkte bir beklenti vardır. Bu kırmızı renktir. Çok dramatik değildir,çok doğal kızıl bir saça örnek.

doğal kızıl saç renkleri

doğal kızıl saç renkleri

 Parlak Kırmızı Timsah Kuyruklu Saç

Timsah kuyrukları bir timsah kuyruğunu taklit eder.Örgü ise Fransız örgüsüdür.Onlar kesinlikle bir dönüş yapıyor ve büyük bir go-tarzı ortaya çıkıyor.Özellikle bu tarz boyunca kırmızı vurgular ile parlak zengin yükseltilmiştir.

parlak kırmızı saç renkleri 2017

parlak kırmızı saç renkleri 2017

2017 /2018 Koyu Sarı Saç Renkleri

Siyah saç renkleri ile büyük bir kontrast sunuyor aynı şekilde, sarışın ve koyu sarı saç renkleri aralığı yanı sıra diğer saç renklerine karşı büyük bir kontrast sunuyor. Hatta bağımsız, koyu sarışın renkler kendi içinde eğlenceli bir tarz oluşturuyor. Koyu renk saçları olanlar için, koyu sarışın ona tamamen yeni bir görünüm sağlayabilir, kendi renginden böyle bir fark devam etmektedir. Aşağıdaki 20 koyu sarışın saç örnekleri size ilham kaynağı olabilir.

Koyu Köklü, Sar Uçlar

Sarı saçın koyu genel estetiğini bozmadan orijinal koyu renkte yapılmış bir saç. Sarı farklı düzeylerde daha yüksek boyutlu ve neredeyse yanardöner farklı ışık etkisi ile görünen dolgun, bir saç modeli.

koyu köklü sarı saç

koyu köklü sarı saç

Kumlu Sarı Saç Renkleri

yüz çerçevesini vurgular ve alt uzunlukları daha hafif kumlu sarışın ile birlikte, saç üzerinde yumuşak görünen bir yumuşak kahverengi, neredeyse sarışın renktir. Saça dalgalı doku vermek çok kolaydır.

kumlu sarı saç

kumlu sarı saç

Gümüş Metalik Ombre Bronz Saç

Genel görünümü ,hafif parlak uçları ve daha derin boyutlu kökleri ile çok doğaldır. Geçiş güzel parlak gümüş sarı saçlı özelliklerini yansıtan ışık ile yapılır.

gümüş ombre saç renkleri

gümüş ombre saç renkleri

Sarı Saç Rengi İçin Bronde

Kahverengi ve sarışın arasında koyu renk ucunda parlak, doğal sarışın saç rengi olan bu ombre görünüm için harika bir başlangıç noktasıdır. Sarışın uçları aşağı kurşun sarışın tonları etkisiz hale getirmez, güzel ve yavaş yavaş bu ombre görünümünü tamamlamak için saç boyunca yerleştirilir.

bronde sarı saç

bronde sarı saç

Kontrast Özel Sarışınlar

Koyu sarışın ve neredeyse beyaz sarışın arasındaki karşıtlık bu görünümde belirgindir. Parlak sarışını vurgulamak için kalan saç uçları çoğunlukla vurgulanmıştır.Sadece yüz köklerine yakın ulaşır. Maksimum etki için uzun saçlarda iyi gösterilen güzel bir genel görünümünü vardır.

koyu dipli sarı saç 2018

koyu dipli sarı saç 2018

Esrarengiz Küllü Saç Renkleri

Bu çok kolay şekilde kahverengi saçlar için karıştırılabilir böylece karanlık bir esmer saça yaklaşır.Sarı saç daha fazla ışık yansıtır ve saçtaki bukleler genel görünümü doğal güzel bir sarışın renk verir.

küllü saç renkleri

küllü saç renkleri

Bronz ve Sarışın Plaj Dalgalar

Bronz saçla genellikle, sarışın saç önlenir. Ancak burada, renk boyunca plaj dalgaları ve sarı saçlı renk parlak ve sıcak görünüyor. Bu güzel sıcak sarışını deneyebilirsiniz.

bronz sarı saç renkleri

bronz sarı saç renkleri

Koyu ve Sarı Saç Renkleri

Böyle boyama faydalı bir tür boyama tedavi yöntemidir. Bu müşteri için özel olarak tamamen benzersiz, özelleştirilmiş görünüm sağlar. Burada, koyu sarı saçların dokusu kesilmiş, omuz uzunlukta saç boyunca olabildiğince doğal yerleştirilen çarpıcı sarışın tonlar vardır.

koyu sarı saç

koyu sarı saç

Güneş Tonu Sarı Saç Renkleri

Hafif sarışın tonları ile koyu sarışın saç renkleri genellikle birbirine çok iyi yanıt verir. Nihai etkisi çok eğlenceli ve parlak bir saç.

güneş sarısı saç renkleri

güneş sarısı saç renkleri

Güneşli Sarı ile Kahverengi Vurgular

Bu uzun, kahverengi sarı saçlı parlak altın bebek ışıklar ve dalgalar bir güneş öptü görünümü vermek için tasarlanmıştır. Stil harika görünüyor.

sarı kahve saç renkleri

sarı kahve saç renkleri

Sarışın ve Plaj Dalgalı Saç

Bu saç insanlar yaz etkilerini ve aşkı anımsatır. Koyu sarışın ile vurgulamaktadır. Parlak yerleştirme detaylar inanılmaz doğaldır.

sarı gölgeli dalgalı saç

sarı gölgeli dalgalı saç

Kullanılabilir Sarı Geçişler

Tekrar ve tekrar, mümkün olduğunca saçınızı sağlıklı tutmak için çeşitli tedaviler renkli saç koyu geçişler çok önemlidir.Ancak bunu yaparken saç tedaviler arasında optimal giyilebilir olmadığı anlamına gelmemelidir. Bu durumda, bu renk, parlak ve muhteşem bir tedavidir.

sarı gölgeli saç renkleri

sarı gölgeli saç renkleri

Kıvırcık Sarı Ombre Saç

Sıkı bukleleri özellikle boyalı saçlar üzerinde, yönetmek zordur. Ekstra açık renkli saç bakımı ve parlaklığı sarışın varyasyonları derinliğini almaktır.

ombreli kıvırcık saç modeli

ombreli kıvırcık saç modeli

Bir Tarafı Kesik Sıcak Tost Sarı Saç

Saçın alttan tasarımı için yüksekliğinde ince bir değişiklik özelliği yok, ancak geri kalan kısmı çok uzundur. Saçların renk sıcaklığının tutarlı olması için dikkatli olmalısınız.

bir tarafı kesi sıcak sarı saç

bir tarafı kesi sıcak sarı saç

Pırıltılı Blonde Sarı Lob Saç ile Koyu Kökler

Bu uzun bob saç iyi yerleştirilmiştir, El boyaması parıldayan koyu sarışın noktalarını içerir. Renk kombinasyonu sarışın yansıtıcı özellikleri ve genel sağlıklı saçlar için ekstra parlaklık sayesinde klasik ve güzel bir saç.

blonde lob saç modeli

blonde lob saç modeli

Parlak Sarı Saç

Parlak sarı saç her zaman kolay bir başarı ile olmaz. Rengin, zengin ve parlak olmasına dikkat etmelisiniz. Çok ince, çok şirin bir saç

parlak sarı saç

parlak sarı saç

Bal Sarı Saç Renkleri

Bal seven herkes bu sarışın çeşitli tonlarını bilir.Bu durumda biz bir saç modeli bölgesindeki en popüler renklerden ikisini görüyoruz . Bal tadında sıcak bir renk.

bal sarı ombre saç

bal sarı ombre saç

Koyu Sarı Uçlar ile Bob Saç

Bu asimetrik bob renkli dokulu saç modeli mükemmel bir görsel tanımdır. Sarışın neredeyse ışık saçan çizgiler onun tarzı dokusunu güçlendiren harika bir yoldur.

koyu sarı bronde bob

koyu sarı bronde bob

Uzun Bronde Dalgalar

Yanardöner ışık yansıtan sarışınlar ile tam bir güzel koyu sarışın renk vardır. Hafif saçı koyu saç yapmak ve sağlıklı bunu yapmak birkaç seans sürebilir, ama yapılamaz anlamına gelmemelidir.

uzun bronde dalgalı saç modeli

uzun bronde dalgalı saç modeli

Sarışın Saç Rengi Spektrum

Bu tarzda renklerin spektrumlu ışık sarı saçlı koyu sarı saçlı gider ve ombre etkisi çok güzel görünür.Ucu köklerinden renk farkı olarak biraz serttir. Kuru ve sağlıksız görünümlü hafif renkli bir görünüme yol açabilir, ama burada yumuşak ve güzel kesilmiş olduğunu görüyoruz.

ombre sarı

ombre sarı

Diğer Trend 2017 2018 Koyu Saç Renkleri

Koyu saç renkleri ve saç modelleri, siyah, kahverengi, sarışın ve kırmızı olanlar ile sınırlı değildir. Mevcut spektrum renklerin boldur ve hepsinde sınırsız kombinasyonları vardır. Şu anda var olmayan bir renk istiyorsanız, size yardımcı olmak için yetenekli bir renk isteyin. Bir öneriye mi ihtiyacınız var? Aşağıdaki 20 koyu saç renklerine bir göz atın

Küllü Gri Saç

Fırtınalı gri renkli saç görünümünü vermektedir.Koyu gri, gümüş ve barut neredeyse mavi gri arasında değişen bir renktir.Bu genel bir görünüm için parlak ve iyi bir uyum içindedir.

küllü gri

küllü gri

Gül rengi ve Kızıl Saç

Güzel genel görünüm sıcaklığını difüzyon olmadan ve kırmızı ateşli yakut rengi yumuşatmak için gül renkli vurgular eklenmiştir. Kırmızı ombre koyu yapılır. Uzun katlar ve alacalı renkler bu görünüm için iyi çalışır.

gül rengi kızıl saç

gül rengi kızıl saç

Çeşitli Mavi Saç

Burada mavi tonları bile karanlık gölgeler ile verilmiştir. Şaşırtıcı parlak ve güzel derinlik boyut yaratarak, yanardöner ve prizmatik etki yaratır. Bu görünümü yaratmak yetenek de geleceğini garanti eder. Renk iyi bakılırsa fazla solma olmaz.

mavi saç

mavi saç

Çeşitli Yeşil Saç

Bu kısa, kabarık bob zümrüt saç doğal görünümlü derinlik vermek için yeşil ile vurgulanmıştır. Saç bakımı çok iyi yapılırsa uzun süre renk kendini muhafaza eder.

yeşil saç

yeşil saç

Parlak Siyah-Mor Saçlar

Bu renk kombinasyonu Eflatun olarak bilinir ve gerçek özel saç boyama tarzda yapılır. Kullanılan renklerin tümü mor rengi ortaya çıkarmak için çalışır.

mor siyah saç

mor siyah saç

Koyu Gri Mavi Saç

renkli bir güzel koyu mavi ile yaratılan gri saç rengi oldukça çekicidir.. Birçok farklı katları ve bu genel çarpıcı güzelliği renk kombinasyonu gibi benzersizdir.

koyu küllü gri ve mavi karışımı saç rengi

koyu küllü gri ve mavi karışımı saç rengi

Kırmızı ve Mor Balyajlı Siyah Saç

Siyah renk diğer tonları için bir kontrast oluşturur. Özellikle derin pigmentli renkler son derece iyi ve popülerdir. Bu saç rengi çok farklı ama her zaman eğlencelidir.

kırmızı ve mor balyajlı saç modelleri

kırmızı ve mor balyajlı saç modelleri

Mor Uçlar İle Siyah Saç

Bir ombre tasarım mavi tonları siyah saç uzun katmanları inanılmaz güzel. Siyah ve zenginlik açısından şaşırtıcıdır.

mor uçlu siyah saç

mor uçlu siyah saç

Mavi Ombreli Siyah Saç

omuz uzunluktaki saç neredeyse elektrik mavi renk içine düzgünce erir .Zengin siyah saç rengi vardır. İnce ve eğlenceli bir saç.

mavi ombre siyah saç

mavi ombre siyah saç

Mora Dönük Siyah Saç

Mor saç renkleri saç uçları boyunca boyanmıştır. Dalgalı stil hareketini teşvik eder ve yumuşak ama zengin meyve renkleri gerçekten de görünümünü geliştirmek için ideal olan renkler.

mora dönük siyah saç rengi

mora dönük siyah saç rengi

Siyah Saçta Yeşil Uçlar

Şaşırtıcı bu renk yeşil uçları ile oldukça ilginçtir. Yeşilin farklı tonları bir arada canlı bir görünüm oluşturmak için en ideal seçimdir.

siyah saçs yeşil uçlar

siyah saçs yeşil uçlar

2017 2018 saç renkleri ve modelleri

2017 2018 saç renkleri ve modelleri

Bir önceki yazımız olan İlkbahar Yaz Stiliniz için Trend Doğal Saç Renkleri 2017 başlıklı makalemizde 2016, 2016 saç renkleri ve 2017 saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.




2017 2018 Saç Renkleri ve Modelleri YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] İlgili: 2017 2018 Saç Renkleri ve Modelleri […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.