Güzelkız.com

2016 nail art: tırnak trendleri


2016 nail art: tırnak trendleri

Öncelikle gardırobunuzda nelere ihtiyacınız oldğunu belirleyin ve yeni makyaj renkleri de öğrendikten sonra, tırnaklarınıza da aynı özeni göstererek 2016 Nail art trendlerini kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

İlkbahar yaz sezonunda, 2016 yılının en iyi tırnak trendleri, tırnak şekilleri ve tırnak renklerinden bazılarına göz atarak tırnak sanatlarından çivi, manikür için stilinize uygun olanını belirleyebilirsiniz.

Parıktılı Ojeli Tırnaklar

70’lerin modası olan saçaklar, işaret fişekleri ve diğer detayların birkaç sezondur podyumlarda büyük bir ilgi gördüğü, ancak 2016 yılında en iyi tırnak trendlerinin disko hareketlerinden ilham aldığını görüyoruz. Tırnaklarınızın tabanına daha zıt gölge ışıltısı vererek dramatik ve muhteşem görünümlü tırnak oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Ofis için sadece parıltılı sade renkler seçerek küçük bir dokunuş ekleyebilirsiniz.

Yuvarlak Tırnaklar İçin İpuçları ve Kalın Jel ile Kısa Tırnaklar

Yuvarlak şekilleri tırnaklarınız olsa bile endişelenmenize gerek yok! Yuvarlak tırnaklarınızın alt kısmında bir simetri oluşturarak tırnaklarınızda sadece çok az bir çalışma ile trendi yakalayabilir ve mükemmel tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Ojelerde Şarap rengi Kırmızılar, Erikler

Seksi kırmızılar asla modası geçmeyen tonlardandır. ancak kırmızının daha derin tonları ile deneme yapmaktan da çekinmeyin, sizde bu tonları deneyerek tırnaklarınıza uygun mükemmel şarap gölgeler, derin erik ya da bordo renkleri bulabilirsiniz. Ne olursa olsun sevdiğiniz renklerin akşam çok daha güzel göründüğünü unutmayın.

Tırnaklarda Fırça Darbeli Desenler

Eğer tırnaklarınızın ön plana çıkmasını istiyorsanız, 2016 tırnak trendlerini deneyebilirsiniz. Bu özel tırnaklara fırça darbeleri ile çivi özellikli bir sanat yaratabilirsiniz. Eğer kolayca bu görünümü elde edemeyeceğinizden emin değilseniz, ilk önce düz bir kağıt üzerinde çivi denemesi yapabilirsiniz.

Şeffaf Renkler

Daha sofistike ve sade bir görünüm için, yıkanmış tonları kullanmaktan korkmayın. sırf pembe kullanarak veya cesur yumuşak siyah tonları tercih de edebilirsiniz. Bu tonlar aynı zamanda 2016 yılının trendleri arasındadır. Ayrıca bazınızı birkaç damla renkli cilanızla karıştırarak kendi ojenizi de yapabilirsiniz.

nail art trendleri 2016

nail art trendleri 2016

Sofistike Sanatlı Tırnaklar

2016 tırnak trendlerinden biri de aslında resimlere edebi yorumlar katan çivi sanatlı ikonik eserlerden esinlenildiğini görebilirsiniz. Siz de fırça darbesi tekniği ile bu trendi yakalayabilirsiniz.Bakınız:Modern 11 Trend Renkli Tırnak Tasarımları 2016

Negatif Uzaylı Tırnaklar

Negatif alana odaklanmak sonbahara uygun bir fikirdir. Siz de renkli Fransız ipuçları ile mükemmel bir tasarım oluşturmak için iki nötr ton ile tırnaklarınızda harika tasarımlar yaratabilirsiniz

nail art trendleri 2016

nail art trendleri 2016

Mat Griler

Nötr olma yolunda hızla ilerleyen, gri ve bej mat gölgeleri uzun tırnaklarınızla eşleştirerek mükemmel mat tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Yanardöner Oje

2016 tırnak trendlerinden biri de ışıklı parlak tırnaklardır. Sizde nötr metalik mat renklerden gümüş rengi ile tırnaklarınızı renklendirerek 2016 yılının tırnak trendlerini yakalayabilirsiniz.

Nail art trendleri 2016 / Galeri

Bir önceki yazımız olan Sıcak 2017 Saç Trendleri başlıklı makalemizde 2016 saç renkleri, 2016 Saç Trendleri ve 2017 saç trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.
2016 nail art: tırnak trendleri YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] Ayrıca Bakınız: 2016 nail art: tırnak trendleri […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.