Güzelkız.com

2016 Best Ünlü Saç Modelleri ve Makyajı


2016 Best Ünlü Saç Modelleri ve Makyajı

Met Gala 2016 Best Ünlü Saç Modelleri ve Makyajı

En iyi saç modeli ve Met 2016 makyaj trendleri ile sizde ihtişamlı bir görünüm yakalamak istiyorsanız makalemize bir göz atarak bilgi edinebilirsiniz. 1. Kristen Stewart’ın Gümüş Gözleri ve Düğümlü Dağınık Saç modeli

Alacakaranlık kız Kristen Stewart Met Gala 2016 kırmızı halı üzerinde kumral saçlı ağırbaşlı kız simsı ile heyecanlı bir görünüm yansıtarak göz kapakları üzerine de grafik metalik gümüş fütüristik darbeleri ile parlak, saç köklerinde ise platin bob kesimi ve yarı dağınık aşağı doğru oluşturulmuş at kuyruğu ile muhteşem bir görünüm yakalamıştır.

Kristen Stewart saç ve makyaj modeli 2016

Kristen Stewart saç ve makyaj modeli 2016

2. Poppy Delevingne

Platin Standı ve Şarap Baharatlı Dudaklar Poppy Delevingne sadece değerli taşlarla süslenmiş elbisesi ile ilgi odağı olmamıştır, aynı zamanda onun platin uzun yana ayrılmış saçları ile yumuşak kedi göz makyajı ve şarap kırmızısı dudaklarıyla mükemmel bir görünüm yakalamıştır.

2016 ünlü saç modelleri ve makyaj

2016 ünlü saç modelleri ve makyaj

3. Lupita Nyong’o

Kazıma Saç Stili Lupita Nyong’o kazıma saç sitiline doğal ve minimalist makyajını ekleyerek havalı bir görünüm yakalamıştır.

Met Gala 2016 ünlü saç ve makyaj modelleri

Met Gala 2016 ünlü saç ve makyaj modelleri

4. Ciara

Gümüş Parmak Dalgalar Ciara heyecanla “parmak dalgalarına” gümüş desenli yumuşak dumanlı göz makyajını sabitleyerek metalik gümüş etkisi yaratmıştır.

ünlü gümüş saç modelleri 2016 17

ünlü gümüş saç modelleri 2016 17

5. Taylor Swift Bleachella ve Kiraz Kırmızı Dudaklar

Taylor Swift platin bob saçlarına yeni şık moda trendi olan kusursuz cildine kırmızı kiraz dudakları ekleyerek yeni bir görünüm kazanmıştır.

Met Gala 2016 Taylor Swift Saç ve Makyajı

Met Gala 2016 Taylor Swift Saç ve Makyajı

6. Lara Stone’un kabarık saç modeli ve Dumanlı Gözleri

Onun dumanlı gözleri gümüş darbeleri ile onun aralıklı ön dişlerini ortaya çıkaran dolgun dudakları ile zahmetsiz kabarık saçlarını sabitleyerek standart bir görünüm yakalamış olduğunu görüyoruz.

2016 Lara Stone saç modeli ve makyaj

2016 Lara Stone saç modeli ve makyaj

7. Gigi Hadid’in Saç Ve Makyaj Modeli

Tatlı ve seksi Gigi Hadid  sarışın saçları ve gümüş ışıltılarla ışıltılı yan kısmı, uzun bir düşük at kuyruğu tercih etmiş. Yanında sevgilisi Zayn Malik ile ışıl ışıl parlayan saçları, sıcak tonlarda sade cilt tonu ve makyajı ile görünümünü tamamladı.

Met Gala 2016 Gigi Hadid saç ve makyajı

Met Gala 2016 Gigi Hadid saç ve makyajı

Bir önceki yazımız olan Kadınlar için en güzel kısa saç kesimleri 2017 başlıklı makalemizde bayan, bayan kısa saç ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.2016 Best Ünlü Saç Modelleri ve Makyajı YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] BAKINIZ: 2016 Best Ünlü Saç Modelleri ve Makyajı, Kadınlar için Trend 2017 Kısa Saç Modelleri Ve […]

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.