Güzelkız.com

15 En İyi 2017 Bobbi Brown Rujları


15 En İyi 2017 Bobbi Brown Rujları

Makyaj sanatçılarından biliyoruz Bobbi Brown rujlar olağanüstü. Bobbi Brown 2017 ruj renklerinin çeşitli özellikleri vardır ama ana özellikleri her zaman cilt tonlarını tamamlayarak harika renkler ile pürüzsüz, yumuşak dudaklar sunmasıdır. Sadece yeni bir görünüm istiyorsanız, aşağıdaki 15 en iyi Bobbi Brown rujlar en az bir kez denemeniz gerekir.
Aşağıdaki liste çeşitli ruj tonları içerir, bu nedenle sizin için seveceğiniz birden fazla renk olacağı kesindir.Ancak bu liste bildiğimiz en iyi 2017 Bobbi Brown dudak ruj  ürünleri içerir . Sadece bir ipucu, rujunuzu kurutmak dudakların içine renk basarak kalıcı bir leke oluşturacaktır .Bunun için parmaklarınızı kullanarak yayılmasını sağlayabilirsiniz. Renk tutmak için bir dudak kalemi kullanmayı unutmayın.

İlgili; Açık, Orta ve Koyu Cilt Tonları için 20 En İyi Kırmızı Rujlar

1. Bobbi Brown Luxe Ruj: Parisli Kırmızı

Parisli Kırmızı lüks dudak rengi kısmen zengin ve aydınlık tonlar içerir. De Bobbi Brown lüks dudak rengi Parisli kırmızı daha parlak kırmızı ve daha koyu kırmızı bir renk olarak çok lüks görünüyor. İçeriğindeki formülü dudakları besler ve doğal olarak dudakları yumuşatmak için tasarlanmış temel yağlar içerir. Parisli Kırmızı dudak rengi Bobbi Brown Kozmetikten satın alınabilir .

kırmızı ruj

kırmızı ruj

2. Bobbi Brown Besleyici Dudak Rengi: Bordo

En iyi Bobbi Brown ruj renklerinden biridir. Bordo Bobbi Brown’un besleyici dudak rengiyle ışıklı, pürüzsüz ve yumuşak renklidir. Rengin güzel ve de pigmentli olduğunu görüyoruz.Sağlıklı bir parlaklık ve görkemli renk vermektedir. Bu aşınma sırasında dudaklar gün boyunca nemli kalacaktır. De Bobbi Brown ruj Clarette mevcuttur .

bordo nude ruj

bordo nude ruj

3. Bobbi Brown Kremsi Dudak Rengi: Mavi Ahududu

Gölge aslında mavi olmasa , Bobbi Brown rujlar çok tamamlayıcı bir renktir. Bu ruj, bütün gün dudakları pürüzsüz gösterecektir. Bütün gün sürecek dudak nemlendirici ve aşınma sırasında ağız çevresindeki ince çizgileri düşürürken, dokuları akıcı ve yumuşak sunmak için tasarlanmıştır. Sen de seninkini Nordstromdan satın alabilirsiniz

ahududu rengi ruj

ahududu rengi ruj

4. Bobbi Brown Sırf Dudak Rengi: Şeftali Renk

Başka bir büyük Bobbi Brown ruj rengi Şeftali şerbet tonudur. Dudaklarınıza dudak rengi iyi bir nemlendirici ton sunuyor. Renk yıkıcı, ama ince ve tatlı değildir. Sırf dudak rengi formülü nemlendirici özelliğe sahiptir.Dudaklara tasarlanmış parlaklık sunuyor.

şeftali rengi ruj

şeftali rengi ruj

5. Bobbi Zengin Dudak Rengi: Çöl Gülü

Çöl gülü hafif , tatlı ,yumuşak bir renk gibi geliyor. Gerçekte bu, zengin belirgindir ve besleyici dudak rengi formül tek bir uygulamada zengin görünür bir renktir. Renk çarpıcı bir renktir.

dudak rengi rujlar 2017

dudak rengi rujlar 2017

6. Bobbi Brown Kremsi Mat Dudak Rengi: Jenna

Bobbi Brown’un kremsi mat dudak rengi zengin renk tonu ile başka görünüm sağlar. Dudaklardaki lekeleri kapatır. Zengin, pürüzsüz, mat, tam kapsama sağlamak için kullanılabilir . Renk çok zengin pigmentli formüle sahiptir.

bobbi brown dudak rengi mat rujları 2017

bobbi brown dudak rengi mat rujları 2017

7. Bobbi Kahverengi Dudak Rengi: Allık

Allık krem ve yarı mat parlak pembe ve mercan tonlarında bir rujdur. Formülü uzun süreli aşınmasını sağlayan bir mat içerir.Tam kapsama ruj için mucizevi kurutmayan özelliğe sahiptir.Bu ruj çeşitli cilt tonlarını çok iyi gösterir,hiçbir kuşkunuz olmasın.

allık rengi ruj

allık rengi ruj

8. Bobbi Kahverengi Sanat Kalem : Çıplak

Çıplak dudağa uygulanarak güzel kolay bir kremsi mat alan sağlayan bir kalem. Bobbi kahverengi kalem tonları tamamlayarak kolay uygulama sağlar. Stil ve hareket halindeyken uygulamak için bir esinti yapar.

dudak kalemi

dudak kalemi

9. Bobbi Kahverengi Dudak Renklendirici ışıltı : Dut, Işıltılı

Bobbi Brown’ın dut Işıltılı bu krem ruj formülü parıldayan hafif gölge sayesinde daha parlak olacak şekilde tasarlanmıştır. Hafif ve yumuşak ışıltılı dudak rengi vardır. Bu renk ışıltı çok ince ve güzel renklerdendir.

Bobbi Brown 2017 rujları

Bobbi Brown 2017 rujları

10. Bobbi Kahverengi Lüks Ruj: Rus Bebek

En ikonik ve en iyi Bobbi kahverengi ruj renklerinden biridi. Parlak ayrıntılı, düzgün ve lüks derin pigmentli, lüks zengin kırmızı renktir. Formül renk kaldırıldıktan sonra bile nemli dudaklar bırakarak, gençleştirici ve nemlendirici lüks dudak rengi sunar. Renk cesur ve rafine bir özelliğe sahiptir.

bobbi brown 2017 en iyi rujlari

bobbi brown 2017 en iyi rujlari

11. Bobbi Brown Lüks Dudak Rengi:Açık Kahve

Bobbi Brown ‘ Bobbi ‘ renkli ruj çok derin ya da çok kalın olmayan marka tarafından sunulan havalı kahverengi renkli gölgelerden biridir. Renk canlı ve formül renk kaldırıldıktan sonra bile gençleştiricidir. Dudakları korumak için tasarlanmıştır lüks dudak rengidir.

bobbi brown acik kahve ruj

bobbi brown acik kahve ruj

12. Bobbi Kahverengi Dudak Rengi: Böğürtlen

Bobbi Kahverengi ruj tonları çok kremsi dudak rengi formülü sayesinde dudakları yumuşacık yapar.Bu, dudaklarına parlaklık oluşturmasına ve nemlendirici görünümünü iyileştirmek için büyük bir formüldür. Ağız etrafında çizgilerin görünümünü azaltır.Kolay sürümü ile günlük eğlenceli bir renktir.Abartılı zengin, kırmızımsı renktedir.

Bobbi Brown 2017 en iyi rujlari böğürtlen

Bobbi Brown 2017 en iyi rujlari böğürtlen

13. Bobbi Kahverengi Kremsi Dudak Rengi: İtalyan Gül

İtalyan Gül Bobbi Brown’un kremsi dudak rengi formülü en iyi görünen yumuşak romantik bir renktir. Bu krem ve sorunsuz besleyici pigment güzel dudaklar ve yumuşak bir uygulama sağlar. Çok doğal genel görünümlü ışıltı bir dokunuş vardır.

Bobbi Brown 2017 en iyi rujları

Bobbi Brown 2017 en iyi rujları

14. Bobbi Kahverengi Işıltılı Dudak Rengi : Erik Işıltılı

Zengin bir şarap rengi ile kombine edilmiş bu renk ışıltı bir dokunuş isteyenler için ideal bir renktir. İçinde Bobbi Brown ışıltılı Erik istediğiniz boğucu ve pırıltılı bir renktir. Tüm Bobbi Brown ruj gibi nemlendirici formülle tasarlanmıştır.

Bobbi Brown 2017 en iyi rujları -Erik

Bobbi Brown 2017 en iyi rujları -Erik

15. Bobbi Kahverengi Lüks Dudak Rengi: Soluk pembe

Soluk pembe markaların içinde çok popüler bir renktir , ama bu soluk pembe en iyi Bobbi Brown ruj renklerinden biridir. De Bobbi kahverengi lüks dudak rengi soluk pembe olarak da bilinen Soluk pembe nemi artırır ve kullanım sırasında dudakları gençleştirir.

Bobbi Brown 2017 en iyi rujları mat soluk pembe

Bobbi Brown 2017 en iyi rujları mat soluk pembe

Bir önceki yazımız olan En Hafif Yaz Fondötenleri 2017 başlıklı makalemizde en iyi, en iyi fondötenler ve en iyi fondötenler 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.



15 En İyi 2017 Bobbi Brown Rujları Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.