Güzelkız.com

10 Şaşırtıcı Bacak Dövme Modeli 2016


10 Şaşırtıcı Bacak Dövme Modeli 2016

Dövme yaptırmak biraz da cesurların işi diyebiliriz. Çünkü dövmeyi yaptırdıktan sonra ancak cerrahi yöntemlerle çıkarabilirsiniz. Dövme deri katmanının altına mürekkep enjekte edilerek yapılmaktadır. Dövmede kullanılan bu mürekkep kalıcı ve uzun ömürlüdür.

Bacak Dövme Modelleri:

Doğru dövme tasarılarını bulmanın en iyi yollarından biri yoğun ve özellikli dövme tasarımlarını araştırmakla başlamaktadır. Şimdi bacaklarınızı konuşturacak benzersiz dövme tasarım önerilerimize göz atarak kendinize uygun dövme tasarımlarını bulabilirsiniz.
1. Kafatası ve Güller:
Bu gotik dövme uyluk içindir. tasarım için temel yuva alanında gölgeli olan büyük bir kafatası vardır. İki büyük güller üssünde çapraz çizilen ve örümcek ağı gibi küçük detaylar ile gül altında yapılır. Geri kalan alanında, kafatasının yan profili çapraz çizilir.
2-Bir ayağı çukurda:
Bu siyah beyaz bir dövmedir. El işaret parmağının altında “bir ayağı mezarda” metni ile diğer bacak işaret edilmektedir. Bu dövme ölüme yakın bir karşılaşma anlamına gelir. Herkesin ölümlü olduğunu gösterir.
3-Güzel takılar ve halhal:
Bu da yine siyah ve beyaz dövmeden oluşmaktadır. Ekli takılar ile siyah boncuklu halhal, takılar, boncuklar gibi siyah mürekkeple çizilir. Kalp şeklinde cazibesi siyah mürekkeple doldurulur.

kadın bacak dövme modeli 2017

bacak dövme modeli 2017

4-Çerçeveli Kuş Kafesi:
Bu dövme yarı siyah yarı beyaz renklidir. sola bir zarif tasarım ile siyah süslü çerçeve gösterilir. çerçevenin içine kendi kafesinden kuş azat edilmesi, açık kafes kapağında Japon bir kuş mevcuttur. kafes kırmızı çiçekler ile bir kiraz çiçeği ağacının üzerinde yer almaktadır. diğer dövme zarif tasarımı ile aynı süslü karesini gösterir. çerçevenin içindeki kafes dışına kaçan mavi tonlarında bir sinek vardır. kuş arkasında parlak renklerde ağaçlarda çiçekler mevcuttur.
5. Ay ve Yıldız:
Topuklu ayakkabılar ile ayak bileğinde kullanılan bir dövmedir. koyu mavi bir anahat mavi yıldızı gösterir ve gök mavi mürekkeple doldurulur. Merkezde ve yıldız üzerinde bir buçuk ay ve yarım ay parlak turuncu gölgelerden oluşur. bu dövme renkli, basit ve kadınsı görünmek isteyenler için ideal bir seçim olabilir.

Ayrıca Bakınız: Popüler 8 Kalça Dövme Modelleri 2016 / 2017En Güzel 2016 Kuş Dövmeleri
6. Düşkapanı:
Bu dövme bir düşkapanından oluşmaktadır. Bu düşkapanı yerli Kızıl Hintliler tarafından kullanılan bir el yapımı nesnedir. Düşkapanında geceleri kabuslar ve kötü rüyaların kaybolduğunu sembolize eder. Tüyleri boncuklarla süslenmiştir. Tüylerin gölgelenmesinde siyah ve beyaz renkler kullanılmıştır.

7- Yazılı Bacak Dövmeleri

Bu dövme de aralıklı yazı ile siyah mürekkep ve küçük yazılar bulunmaktadır. Bu dövme tasarımı ayak için uygundur. Bu dövme ruhsal uyanış ve inanışları sembolize etmektedir.
8-Barış Dövmesi:
Bu dövmede siyah mürekkeple yazılan tek tip italik yazı bulunmaktadır. Bu dövme aynı zamanda bilek içindir. Barışın önemini ve barış getirmek isteyenleri sembolize etmektedir.
9. Her şeyin bir nedeni vardır:
Bu dövme, Times New Roman yazılı ve net aralıkla siyah mürekkep ile büyük harflerle kazınarak yapılmaktadır. Her şeyin bir nedeni olduğunu ifade etmektedir.
10. Zorluklar sayesinde star:
Bu dövme bir el yazısı ile döngüler ve fantezi siyah mürekkeple yapılmaktadır. Bu başarının sadece zor işlerden sonra elde edilebilir olduğu anlamına gelmektedir.Resimler ile örnekli bir çok trend 2016 bacak dövme modelini aşağıdaki galerimizden inceleyebilirsiniz.

Bacak Dövme Modeli 2016 – Galeri

Bir önceki yazımız olan Güzellik Trendi Gökkuşağı Renkli Kirpikler için 6 İpuçu başlıklı makalemizde güzel kız, makyaj ve renkli kirpikler hakkında bilgiler verilmektedir.
10 Şaşırtıcı Bacak Dövme Modeli 2016 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.